Інформація про Світлана Денисенко

30 років, Директорка благодійного фонду Київської школи економіки. Залучила з початку війни понад $70 млн для ЗСУ та на гуманітарні проєкти

Світлана Денисенко /з особистого архіву

«30 до 30: Творці майбутнього»

У Київській школі економіки Денисенко починала як персональний асистент президента Тимофія Милованова. У 2020 році очолила благодійний фонд КШЕ, який тоді був сфокусований на освітніх проєктах.

Повною мірою організаторський талант Світлани проявився після 24 лютого. Вже на другий день після вторгнення фонд запустив міжнародний фандрейзинг. Результати перших місяців: 30 000 бронежилетів, 20 000 шоломів і 10% усіх аптечок, що завозилися в Україну. У піковий момент у фонді працювало 84 особи (більшість як волонтери).

Фандрейзингова стратегія фонду КШЕ – збирати більшість грошей за межами України. «Ми намагаємося не конкурувати з українськими фондами. Нам історично простіше фандрейзити за кордоном, багато випускників школи – професори провідних університетів, і у школи хороша репутація».

Останній проєкт фонду – ініціатива студентів КШЕ Donate to evacuate, де вони хотіли зібрати $1 млн на два евакуаційні медичні гелікоптери. Вже зібрали на чотири машини. Денисенко думає, що зберуть і на п’яту.

Що допомагає в роботі?

Віра, що моя робота трішечки наближає перемогу і робить життя і навчання дітей комфортнішими і безпечнішими.

«КSE Foundation під керівництвом Денисенко – чудовий приклад для всіх університетів, свідчення того, наскільки ефективно може допомагати країні заклад освіти», – заступник міністра освіти і науки, учасник списку «30 до 30» 2022 року Дмитро Завгородній.

Участь в рейтингах
Статті по темі