Інформація про Tabletki

E-commerce

Tabletki

Профайл

Власник
Родина Муравщиків, Юрій Савчин, Володимир Осьмачко, Вадим Рогатинський

30 найбільших продавців в уанеті

25 млрд грн – саме на таку суму торік було продано ліків за допомогою сервісу Tabletki.ua, повідомив Forbes співвласник сервісу Євген Муравщик. Це сайт і додаток, на яких можна знайти та забронювати в конкретній аптеці препарати або інші медичні товари. А після – викупити їх у торговій точці. Заробіток сервісу – 2% комісії з кожного продажу. Нескладно порахувати, що лише на комісії компанія отримала 0,5 млрд грн доходу.

Tabletki.ua з’явилися 2010 року як прайс-агрегатор, на якому споживачі могли порівняти ціни в різних аптеках. У 2015-му фаундери, брати Олександр та Євген Муравщики, додали функцію бронювання ліків. Завдяки цьому бізнес Tabletki.ua виріс у 10 разів.

У 2018 році до сервісу було підключено 5000 аптек по всій країні, нині з ним співпрацює 12 000 торгових точок. Це майже 70% усього фармацевтичного ритейлу країни. Зростанню компанії, зокрема, допомогло глибоке розуміння фармацевтичного ринку, на якому Муравщики працюють з 2001 року, продаючи IT-рішення для автоматизації аптек.

Участь в рейтингах