Інформація про Валерій Кіптик

EVA, VARUS, Роздрібна торгівля

Валерій Кіптик /скріншот
$185 млн (дані 2021 року)
57 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Місце народження
Дніпро

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Донька Кіптика керує його компанією «Тейсті Фуд», яка відкрила 50 ресторанів за франшизою KFC. Три з них цьогоріч. Компанія почала відновлювати роботу закладів 11 квітня та підвищила ціни на продукцію у середньому на 11%. Будівельна компанія «Ольвія» закінчила реконструкцію столичного торговельного комплексу Lake Plaza, де працювала як підрядник. Це перший масштабний проєкт забудовника в Києві. До цього вона брала участь у реконструкції промислових обʼєктів «Метінвесту» (ММК ім. Ілліча та «Азовсталі»), «Арселор Міттал Кривий Ріг», а також будувала ТРЦ «МостСіті» у Дніпрі.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Головна українська дрогері‑мережа EVA, якою Кіптик володіє разом із Русланом Шостаком, відкрила у 2020 році 88 магазинів, довівши їхню кількість до 1054. Чистий прибуток EVA зріс на 71%, до 548 млн грн. В іншому спільному із Шостаком бізнесі, мережі супермаркетів VARUS, за рік додалася 21 нова точка, а загальна кількість магазинів VARUS перевалила за сотню.

100 найбагатших українців 2020

Назва мережі продуктових супермаркетів Varus складається з перших складів імен співвласників мережі – Валерія Кіптика і Руслана Шостака. Партнери розвивають цей бізнес із 2003 року, паралельно з ще одним ритейл-проєктом – мережею дрогері EVA. Частки в цих компаніях – основа корпорації «Ольвія», що належить Кіптику. Крім цього, у його портфелі ресторанний бізнес, який обʼєднує десяток франчайзингових точок KFC, промисловий забудовник, дистрибʼютор, оператор складських приміщень і тепличний комбінат «Дніпровський». До того ж у Кіптика частка в найбільшому ТРЦ Дніпра «Міст-Сіті». Ритейл у цьому списку – найсильніша ланка. За прогнозом Української торгової гільдії (UTG), у нинішню кризу дрогері та продуктові мережі можуть розраховувати на збереження виторгу на докризовому рівні.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд