Інформація про Віктор Лотоус

Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, голова правління

Віктор Лотоус /Ferrexpo
12 місце
25 найкращих СЕО

За 50 років експлуатації з кар’єру Полтавського ГЗК витягли 1,2 млрд т залізорудних окатишів. Віктор Лотоус працює на підприємстві більшу частину цього терміну. Результати, які демонструє комбінат останні 13 років під керівництвом Лотоуса, дають основному власникові Костянтину Жеваго небагато приводів для критики. Навесні Полтавський ГЗК, що забезпечує дві третини виторгу групи Ferrexpo, встановив рекорд з виробництва та відвантаження окатишів. Підприємство продовжує нарощувати виробництво і зберігає рентабельність вище 20%. У планах – збільшити річний обсяг видобутку на 10%, до 11,5 млн т.

Лотоус пишається тим, що сталь, яку австрійський гігант voestalpine Stahl виплавляє з його руди, використовується для виробництва автомобілів, кораблів і зведення хмарочосів. «Для нас дуже важливо, що наша продукція має попит серед елітних металургійних підприємств»,– каже він.

ЦИТАТА: «У нас запасів руди вистачить на понад 50 років. І це тільки економічно обґрунтованих. Насправді руди в надрах значно більше».

Поруч в рейтингу «25 найкращих СЕО»
Участь в рейтингах
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд