Інформація про Група компаній Віннер

Виторг: 5,2 млрд грн (2022 рік), торгівля автомобілями

Група компаній Віннер
Прибуток: 615 млн грн (2022 рік)
73 місце
100 найбільших приватних компаній України 2021

Профайл

Кількість працівників
636
Керівник
Петро Рондяк
Власник
Іван Гинянський
Річний приріст виторгу
9%
Центральний офіс
Капітанівка (Київська область)

50 найкращих роботодавців

У 2023 році «Віннер», що заснована американцем з українським корінням Іваном Гинянським, збільшила виторг у 2,2 раза, до 11 млрд грн. Кількість проданих автівок зросла на 64% до 4164. Група займає 6% ринку нових автомобілів.

«В управлінні людьми покладаємося на технології та цифрові інструменти», – говорить HR‐директор Сергій Рудь. В основі рекрутингу, кадрового адміністрування, онбордингу та оцінки працівників – американська CRM‐система для керування персоналом SAP SuccessFactors. Завдання на найближчий період – впровадити модуль електронного навчання. У 2023 році, за словами Рудя, 60% співробітників було підвищено заробітну плату.

Команду готують до повернення ветеранів – у силах оборони 7% співробітників «Віннер». «Не ветерани повинні реінтегруватися у цивільне життя, а цивільні мають навчитися працювати з ветеранами», – певен Рудь.

Цитата з анкет: «Під час карантину та повномасштабного вторгнення компанія підтримувала співробітників. Нікого не скорочували, платили зарплатню».

100 найбільших приватних компаній 2021

Подія року: у 2020 році компанія додала до модельного портфелю MG – британський бренд із китайськими власниками. В Україні його представлено у 12 дилерських центрах. А в 2021‑му Володимир Зеленський нагородив засновника компанії Івана Гинянського орденом Ярослава Мудрого.

100 найбільших приватних компаній 2020

Розподіляючи квоти на поставку електричного купе Taycan у 2020 році, компанія Porsche недооцінила запит заможних українців на перший електричний автомобіль у своїй лінійці. Усі 73 купе Taycan, виділені для продажу в Україні, були розкуплені за місяць до офіційної презентації. З 2004 року марку на українському ринку представляє група «Віннер» американця з українським корінням Івана Гинянського, 77. Крім Porsche в її портфелі права на бренди Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover і Bentley. У компанії понад 50 дилерських центрів, у тому числі найбільший в Європі концептуальний центр Bentley. Окрім продажів і сервісного обслуговування автомобілів «Віннер» будує, ремонтує та продає комерційну і житлову нерухомість.

Поруч в рейтингу «100 найбільших приватних компаній України 2021»
RDS /Shutterstock
Виторг 8,4 млрд
Прибуток н/д
Carlsberg
Виторг 8 млрд грн
Прибуток 1,6 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд