Інформація про Юрій Монастиршин

29 років, Співзасновник Looksery, старший директор Snap із розробки

Юрій Монастиршин /з особистого архіву

30 до 30 2021

Монастиршин завжди дивував підготовкою. Навіть коли він був студентом, то ретельно планував кожну презентацію й умів показати, що його команда робила останнім часом. А ще він просто дуже розумна людина.

Віктор Шабуров підприємець

У 2014‑му Юрій Монастиршин, студент факультету прикладної математики в Одеському університеті імені Мечникова, виграв із командою конкурс, котрий організував Віктор Шабуров – серійний підприємець, який саме полював на ідеї для нового бізнесу.

Його зацікавила технологія трекінгу об’єктів, прототип якої створив Монастиршин. З неї створили додаток, що ретушує обличчя, наносить макіяж і змінює колір очей. За рік роботи посипалися пропозиції: першим Looksery схотів придбати Skype за $30 млн, але стартапери знали собі ціну – уп’ятеро більше заплатив Snap.

Після продажу Монастиршин обійняв посаду старшого директора Snap із розробки та переїхав до Каліфорнії. Під його управлінням зараз близько 200 розробників у двох офісах в Одесі та Києві.

Рольова модель: Мене надихає Річард Фейнман (американський фізик, нобелівський лауреат. – Forbes). У нього була дуже рідкісна риса – дивитися на речі, як вони є по суті, а не як заведено в культурі.

Поруч в рейтингу «30 до 30 2021 рік»
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд