Інформація про Західний Буг

Виторг за 12 місяців 2023: 5 млрд грн, АПК

Західний Буг

Профайл

Власник
Оксана Друль, Валерій Овчарук, Юрій Гладун, Віталій Сікорський
Керівник
Василь Коцупир
Кількість працівників
570

20 ефективних агрокомпаній України

Одна із найбільших агрокомпаній Західної України спеціалізується на експорті зернових та олійних культур. З озимих вирощують пшеницю, ячмінь і ріпак, з ярих – сою, кукурудзу та цукрові буряки. Під буряками найбільше території – 15 000 га. Найбільший клієнт – «Радехівський цукор» львівського бізнесмена Володимира Матківського. Хоча сам Матківський серед власників «Західного Бугу» не згадується, 10% компанії належить директорові його компанії ТОВ «Радехівський цукор» Віталію Сікорському. Обидві компанії зареєстровані за однією адресою.

«Щорічно ми збираємо 330 000 т зернових та олійних, а складські приміщення дозволяють зберігати лише 150 000 т», – каже генеральний директор Василь Коцупир. Шостий елеватор, який збираються побудувати в Тернопільській області, має розвʼязати проблему. До кінця 2023 року група хоче розпочати виробництво борошна та макаронних виробів у Збаражі. Підприємства «Західного Бугу» вирощують тверді сорти озимої та ярої пшениці, тож проблем із поставками сировини на виробництво не буде.

«Шукаємо шляхи бути ефективними й заробляти в складних умовах», – каже Коцупир. У компанії жорстко слідкують за виконавчою дисципліною. «Все має робитися вчасно і якісно», – зазначає Коцупир.

Участь в рейтингах