Чому варто інвестувати у львівську нерухомість
Категория
Партнерский материал
Дата

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість

Розбираємось з інвестиційно-девелоперською компанією Avalon.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

У Львів приїжджають гості за крутими емоціями та новизною, цікавим і не таким звичним. Влітку і взимку сюди прямують гості не лише зі всієї країни, а й з-за кордону. Зручно, бо доїхати до Львова з Варшави (394 км) чи Будапешту (575 км) ближче або майже так само, як із Києва (541 км). З кожним роком до Львова приїздить дедалі більше туристів: Україна (43,0 %), Польща (16,6 %), Білорусь (7,1 %), Туреччина (5,8 %), Німеччина (4,0 %), США (3,0 %), Канада (1,0 %).

У Львові розвинутий не лише звичайний туризм, а й бізнес-туризм. Для цього є всі умови: зручні готелі, стильні open space, зали для конференцій, місця для ділових та неформальних зустрічей. Львів визнано одним із найсприятливіших міст для розвитку IT-сфери.

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість /Фото 1

Prime – преміальний клубний дім

Львів – центр гастрономічного туризму та ворота до гірськолижного відпочинку і курортів: зі Львова до Буковелю – 245 км (~ 3,5 год на авто), до Славського – 138 км (~ 2 год на авто).

Такий активний соціальний інтерес, з одного боку, зумовлює попит на нерухомість протягом року, а з іншого – сприяє укріпленню сталої цінової політики на ринку.

Найнадійніше вкладати у те, на що ці чинники мало впливають. Наприклад, у нерухомість: купівля житла для сім’ї, нерухомість з перспективою передавання її у спадщину, комерційна нерухомість під свій бізнес, нерухомість для перепродажу, нерухомість під здачу (комерційна або житлова).

Критерії інвестування у нерухомість:

  • зручна локація;
  • розвинена інфраструктура;
  • імідж компанії-забудовника;
  • концепція житлового комплексу.

За цими критеріями вдало підходить інвестиційно-девелоперська компанія Avalon, яка за шість років здійснила передавання права власності у таких житлових комплексах Avalon: Garden, Comfort, Light, Lux, 2Day, Avalon 37, Time, Zelena St, UP, ЖК Avalon. Avalon неодноразово доводив свою експертність та надійність. Avalon визнають і в Україні, і за кордоном, про що свідчать нагороди, які їхні ЖК отримали у Лондоні на European Property Awards.

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість /Фото 2

Yard – житловий комплекс бізнес-класу

Серед інвестиційно привабливих житлових комплексів, які зараз пропонує девелопер:

  • UP – найвищий хмарочос бізнес-класу у Львові. Це історія про те, як можна поєднати провокативне та натхненне. Тільки уявіть, що ви живете у цьому ЖК, щоранку заварюєте собі міцну каву, підходите до панорамного вікна та дивитеся на красу міста Лева;
  • Yard – житловий комплекс бізнес-класу, який є частиною цілого кварталу Avalon. Yard – це також про естетику: неперевершений краєвид на Високий Замок надихає та заряджає на звершення;
  • Avalon 37 – преміальні апартаменти у центрі Львова. Можна жити у самому серці міста і водночас насолоджуватися всіма перевагами клубних заміських будинків: підземний паркінг, тренажерний зал, meeting-room та дитяча кімната – преміум-еталон від Avalon; 
  • Prime – преміальний клубний дім, облагороджена зелена територія закритого типу. Панорамні вікна та триметрові стелі, просторі тераси та підвищена шумоізоляція. Безумовною перевагою, яка найбільше приваблює клієнтів, є місце розташування комплексу – майже в центрі міста, у кількох хвилинах від усіх найважливіших об’єктів, поблизу парк та спортивний стадіон.

Ці проєкти відповідають переліченим вище чинникам і мають ще одну додаткову перевагу – власну управлінську компанію Avalon Facility Service. Вона забезпечує комплексне обслуговування нерухомості, тобто робить усе необхідне для комфорту резидентів та оптимальної експлуатації будівлі. У 2021-му планується запуск трьох нових проєктів (у сегментах преміум і бізнес).

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість /Фото 3

«Власний досвід реалізації проєктів різного класу дозволив нам врахувати усі побажання клієнтів та втілити їх у нових житлових комплексах. Ми детально продумали наповнення, дизайнерські рішення, сервіс та інфраструктуру, щоб комплексними діями досягти такого результату, який би, перш за все, здивував нас самих, ще тих критиків», – додає Алла Шамова, генеральний директор інвестиційно-девелоперської компанії Avalon.

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість /Фото 4

Концепція Avalon «Change your world» відображає сучасний та інноваційний характер діяльності компанії у поєднанні з її естетичною та дизайнерською складовими. Наша місія – допомагати досягати нових результатів, виходити на новий рівень, нову якість життя, змінювати світ навколо і робити його кращим для себе та своєї сімʼї.

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість /Фото 5

UP – найвищий хмарочос бізнес-класу у Львові

«Потужний бренд, яким володіє Avalon, повинен передавати сильний характер та бачення компанії, що розвиває архітектуру міста. Зараз Avalon має величезний потенціал. Сформована сильна команда, готова комплексно вирішувати будь-які завдання і реалізовувати поставлені цілі. За своїм характером ми – лідери і змінюємося для того, щоб вести за собою та відповідати викликам часу. Попереду багато планів, цікавих і масштабних проєктів», – ділиться комерційний директор інвестиційно-девелоперської компанії Avalon Анастасія Давидова.

Детальніше про механізм інвестицій та систему підтримки інвесторів у компанії (брокеридж) можна дізнатися у центрах продажу компанії або на сайті.

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине