Чому варто інвестувати у львівську нерухомість
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість

Розбираємось з інвестиційно-девелоперською компанією Avalon.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

У Львів приїжджають гості за крутими емоціями та новизною, цікавим і не таким звичним. Влітку і взимку сюди прямують гості не лише зі всієї країни, а й з-за кордону. Зручно, бо доїхати до Львова з Варшави (394 км) чи Будапешту (575 км) ближче або майже так само, як із Києва (541 км). З кожним роком до Львова приїздить дедалі більше туристів: Україна (43,0 %), Польща (16,6 %), Білорусь (7,1 %), Туреччина (5,8 %), Німеччина (4,0 %), США (3,0 %), Канада (1,0 %).

У Львові розвинутий не лише звичайний туризм, а й бізнес-туризм. Для цього є всі умови: зручні готелі, стильні open space, зали для конференцій, місця для ділових та неформальних зустрічей. Львів визнано одним із найсприятливіших міст для розвитку IT-сфери.

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість /Фото 1

Prime – преміальний клубний дім

Львів – центр гастрономічного туризму та ворота до гірськолижного відпочинку і курортів: зі Львова до Буковелю – 245 км (~ 3,5 год на авто), до Славського – 138 км (~ 2 год на авто).

Такий активний соціальний інтерес, з одного боку, зумовлює попит на нерухомість протягом року, а з іншого – сприяє укріпленню сталої цінової політики на ринку.

Найнадійніше вкладати у те, на що ці чинники мало впливають. Наприклад, у нерухомість: купівля житла для сім’ї, нерухомість з перспективою передавання її у спадщину, комерційна нерухомість під свій бізнес, нерухомість для перепродажу, нерухомість під здачу (комерційна або житлова).

Критерії інвестування у нерухомість:

  • зручна локація;
  • розвинена інфраструктура;
  • імідж компанії-забудовника;
  • концепція житлового комплексу.

За цими критеріями вдало підходить інвестиційно-девелоперська компанія Avalon, яка за шість років здійснила передавання права власності у таких житлових комплексах Avalon: Garden, Comfort, Light, Lux, 2Day, Avalon 37, Time, Zelena St, UP, ЖК Avalon. Avalon неодноразово доводив свою експертність та надійність. Avalon визнають і в Україні, і за кордоном, про що свідчать нагороди, які їхні ЖК отримали у Лондоні на European Property Awards.

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість /Фото 2

Yard – житловий комплекс бізнес-класу

Серед інвестиційно привабливих житлових комплексів, які зараз пропонує девелопер:

  • UP – найвищий хмарочос бізнес-класу у Львові. Це історія про те, як можна поєднати провокативне та натхненне. Тільки уявіть, що ви живете у цьому ЖК, щоранку заварюєте собі міцну каву, підходите до панорамного вікна та дивитеся на красу міста Лева;
  • Yard – житловий комплекс бізнес-класу, який є частиною цілого кварталу Avalon. Yard – це також про естетику: неперевершений краєвид на Високий Замок надихає та заряджає на звершення;
  • Avalon 37 – преміальні апартаменти у центрі Львова. Можна жити у самому серці міста і водночас насолоджуватися всіма перевагами клубних заміських будинків: підземний паркінг, тренажерний зал, meeting-room та дитяча кімната – преміум-еталон від Avalon; 
  • Prime – преміальний клубний дім, облагороджена зелена територія закритого типу. Панорамні вікна та триметрові стелі, просторі тераси та підвищена шумоізоляція. Безумовною перевагою, яка найбільше приваблює клієнтів, є місце розташування комплексу – майже в центрі міста, у кількох хвилинах від усіх найважливіших об’єктів, поблизу парк та спортивний стадіон.

Ці проєкти відповідають переліченим вище чинникам і мають ще одну додаткову перевагу – власну управлінську компанію Avalon Facility Service. Вона забезпечує комплексне обслуговування нерухомості, тобто робить усе необхідне для комфорту резидентів та оптимальної експлуатації будівлі. У 2021-му планується запуск трьох нових проєктів (у сегментах преміум і бізнес).

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість /Фото 3

«Власний досвід реалізації проєктів різного класу дозволив нам врахувати усі побажання клієнтів та втілити їх у нових житлових комплексах. Ми детально продумали наповнення, дизайнерські рішення, сервіс та інфраструктуру, щоб комплексними діями досягти такого результату, який би, перш за все, здивував нас самих, ще тих критиків», – додає Алла Шамова, генеральний директор інвестиційно-девелоперської компанії Avalon.

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість /Фото 4

Концепція Avalon «Change your world» відображає сучасний та інноваційний характер діяльності компанії у поєднанні з її естетичною та дизайнерською складовими. Наша місія – допомагати досягати нових результатів, виходити на новий рівень, нову якість життя, змінювати світ навколо і робити його кращим для себе та своєї сімʼї.

Чому варто інвестувати у львівську нерухомість /Фото 5

UP – найвищий хмарочос бізнес-класу у Львові

«Потужний бренд, яким володіє Avalon, повинен передавати сильний характер та бачення компанії, що розвиває архітектуру міста. Зараз Avalon має величезний потенціал. Сформована сильна команда, готова комплексно вирішувати будь-які завдання і реалізовувати поставлені цілі. За своїм характером ми – лідери і змінюємося для того, щоб вести за собою та відповідати викликам часу. Попереду багато планів, цікавих і масштабних проєктів», – ділиться комерційний директор інвестиційно-девелоперської компанії Avalon Анастасія Давидова.

Детальніше про механізм інвестицій та систему підтримки інвесторів у компанії (брокеридж) можна дізнатися у центрах продажу компанії або на сайті.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні