Информация о Анна Адом

Членкиня правління ПрАТ «Полтавський ГЗК»

Анна Адом

Народилася у 1976 році. Закінчила недержавний Інститут сучасних знань за спеціальністю: «Спеціаліст з соціальної роботи, психолог». Близько 15 років управляє функцією HR у промислових компаніях з активами в Україні та за кордоном (ArcelorMittal, Corum Group, DTEK). З 2019 року – директорка з управління персоналом та побуту Ferrexpo в Україні, членкиня правління ПрАТ «Полтавський ГЗК».

50 лідерок України 2023

Коли на початку великої війни мешканці східних регіонів тікали від російських обстрілів, їхній шлях часто проходив Полтавщиною, де розташоване Ferrexpo. Директорка з управління персоналом підприємства Ганна Адом стала кураторкою проєктів з розміщення переселенців. Компанія віддала їм готель, бази відпочинку, гуртожиток та дитячий табір.

«Ініціативи Ганни – у масштабах цілого міста (Горішні Плавні. – Forbes)», – каже директорка Wellbeing Company Олена Бондар. Адом ініціювала програму розвитку жіночого лідерства Fe_munity, організувала повернення понад 6000 примусово вивезених до Росії українців та проєкт ментальної підтримки вчителів Горішніх Плавнів.

Основні підопічні Адом – майже 10 000 співробітників Ferrexpo. Топменеджерка називає збереження команди головним досягненням 2022 року. «Люди практично не втратили зарплати, не поїхали масово за кордон», – каже вона.

Участие в рейтингах
Статьи по теме
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Последние новости по теме