Информация о Syngenta

Выручка: 9,7 млрд грн, АПК

Syngenta

Профайл

Чистое среднемесячное вознаграждение (2020)
60 061 грн
Количество работников
532
Руководитель HR
Мілена Метейко
Показатель work-life balance
86%

50 найкращих роботодавців воєнного часу

Найбільший світовий виробник засобів захисту рослин заздалегідь підготував план евакуації та підтримки українських працівників. Компанія евакуювала 300 сімей співробітників. У березні всі працівники отримали додатково 13-ту зарплату. Компанія не скорочувала штат в Україні, бонусну систему виплат, а також індексувала річну винагороду відповідно до рівня інфляції. Крім того, зберегла медичне страхування і страхування життя для працівників та їхніх близьких, а також впровадила додаткову програму страхування для співробітників та членів їхніх родин, які тимчасово виїхали за кордон.

У компанії проводять вебінари на тему ментального здоров’я. Популярна арт‐терапія. На зустрічах «Жіночого лідерського клубу Syngenta» обговорюються питання work‐life balance. З грудня 2022-го в українського підрозділу новий СЕО – Олександр Кравчук, який працював керівником напряму продажів Syngenta. Міжнародгна група продовжує діяльність у Росії, пояснюючи це рішення бажанням не допустити погіршення світової продовольчої кризи.

50 лучших работодателей 2021

Украинская «дочка» крупнейшего мирового производителя средств защиты растений – кузница кадров для глобальной корпорации. В 2021 году 20 выходцев из Украины перешли на более высокие должности в других странах, говорит HR‑директор Елена Коваленко. Например, менеджер по цифровым технологиям в Украине возглавил агрономические проекты компании в ЕМЕА (Европа, Ближний Восток и Африка). Syngenta много внимания уделяет развитию молодежи. С начала года ее сотрудники провели 100 занятий для 140 студентов аграрных университетов. 10 лучших студентов наняли на работу.

В компании проводятся вебинары на тему ментального здоровья. Популярна арт‑терапия. На встречах «Женского лидерского клуба Syngenta» обсуждаются вопросы work‑life balance.

У сотрудников расширенная медицинская страховка, а еще возможность бесплатно обратиться за круглосуточной психологической поддержкой для них и членов их семей. «Из‑за дистанционной работы и ритма жизни на карантине количество обращений в эту службу увеличилось», – говорит Коваленко.

Участие в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд