Інформація про Syngenta

Виторг: 9,7 млрд грн, АПК

Syngenta

Профайл

Чиста середньомісячна винагорода (2020)
60 061 грн
Кількість працівників
532
Керівник HR
Мілена Метейко
Показник work-life balance
86%

50 найкращих роботодавців воєнного часу

Найбільший світовий виробник засобів захисту рослин заздалегідь підготував план евакуації та підтримки українських працівників. Компанія евакуювала 300 сімей співробітників. У березні всі працівники отримали додатково 13-ту зарплату. Компанія не скорочувала штат в Україні, бонусну систему виплат, а також індексувала річну винагороду відповідно до рівня інфляції. Крім того, зберегла медичне страхування і страхування життя для працівників та їхніх близьких, а також впровадила додаткову програму страхування для співробітників та членів їхніх родин, які тимчасово виїхали за кордон.

У компанії проводять вебінари на тему ментального здоров’я. Популярна арт‐терапія. На зустрічах «Жіночого лідерського клубу Syngenta» обговорюються питання work‐life balance. З грудня 2022-го в українського підрозділу новий СЕО – Олександр Кравчук, який працював керівником напряму продажів Syngenta. Міжнародгна група продовжує діяльність у Росії, пояснюючи це рішення бажанням не допустити погіршення світової продовольчої кризи.

50 найкращих роботодавців 2021

Українська «дочка» найбільшого світового виробника засобів захисту рослин є кузнею кадрів для глобальної корпорації. У 2021 році 20 вихідців з України перейшли на вищі посади в інших країнах, каже HR‑директорка Олена Коваленко. Наприклад, менеджер із цифрових технологій в Україні очолив агрономічні проєкти компанії в ЕМЕА (Європа, Близький Схід та Африка). Syngenta багато уваги приділяє розвитку молоді. З початку року її працівники провели 100 занять для 140 студентів аграрних університетів. 10 найкращих студентів найняли на роботу.

У компанії проводять вебінари на тему ментального здоров’я. Популярна арт‑терапія. На зустрічах «Жіночого лідерського клубу Syngenta» обговорюються питання work‑life balance.

Працівники мають розширене медичне страхування, а також можливість безкоштовно звернутися по цілодобову психологічну підтримку для них та членів їхніх сімей. «Через дистанційну роботу і ритм життя на карантині кількість звернень до цієї служби збільшилася», – каже Коваленко.

Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд