Всі броньовані інкасаторські машини – на потреби ЗСУ. Як IBOX BANK та МПС LEO підтримують Україну під час війни
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Всі броньовані інкасаторські машини – на потреби ЗСУ. Як IBOX BANK та МПС LEO підтримують Україну під час війни

3 хв читання

У мирний час – інкасаторські машини банку, під час війни – бронемобілі військових ЗСУ. Українські фінансові установи інвестують торішні прибутки в економіку, а вчорашні банкіри й програмісти йдуть до лав збройних сил. IBOX BANK та міжнародна платіжна система LEO акумулювали свої потужності заради перемоги України. 

Бронемобілі – армії, працівникам – захист та гідні умови праці

Безпека – найважливіше, що можна сьогодні запропонувати. Допомога в озброєні, що була одним із найпріоритетніших напрямків у перші дні війни, залишається такою й зараз. IBOX BANK віддав 10 броньованих інкасаторських машин на потреби Збройних сил України для боротьби з армією Росії. 

Сьогодні весь прибуток LEO та IBOX BANK направляється на закупівлю амуніції для ВСУ, тероборони та волонтерів, а також на фінансову підтримку сімей, які постраждали від російсько-української війни. За три тижні найбільші вантажі складалися з бронежилетів, аптечок, рацій, армійських біноклів та тепловізорів. 

Зараз частина нашої команди сфокусована на налагоджені логістичних ланцюгів, бо замовити щось у Польщі, наприклад, уже неможливо. Ми виконуємо замовлення через постачальників та посольства у Туреччині, країнах Європи та у США. Коли вантаж дістається Львова, подальшим розповсюдженням товарів у важкодоступні регіони України займається львівський офіс МПС LEO. 

Безпеку пропонуємо й нашим співробітникам. Частина колективу LEO та IBOX BANK мешкала у Бучі, Ірпені, Гостомелі та інших містах, які зазнали нищівного нападу з боку агресора. Керівництво компанії зробило релокацію команди у більш безпечні регіони Західної України та Польщі. Звідти ми налагоджуємо бізнес-процеси банку та платіжної системи, стабілізуємо надання банківських послуг на території України. 

Однак не вся команда IBOX BANK та МПС LEO скористалася релокацією у безпечні для роботи місця. Двадцятеро співробітників IBOX BANK добровільно мобілізувалися, щоб захищати Україну на її землі. Банк продовжує виплачувати героям заробітну плату, зберігає робочі місця.

Співробітники МПС LEO також поповнили лави ЗСУ та тероборони. Наш Java-програміст у перші дні війни приєднався до ЗСУ. Іноді він надсилає колегам повідомлення: «У нас усе добре». Ну а керівництво подбало про амуніцію для своїх захисників і чекає на повернення в офіси колег, що тимчасово змінили компʼютери на зброю. 

Економічний фронт українського бізнесу

IBOX BANK зі свого боку підтримує фінансову систему України інвестиціями у понад 500 млн грн. Вони надають стабільність банківській системі, яка має стати опорою для відновлення країни після перемоги. Крім цього, 28 лютого акціонерами було ухвалено рішення збільшити статутний капітал до 759 337 600 грн. Шляхом розподілу прибутку статутний капітал банку був збільшений на 62,95%. 

В уряді констатують, що економічна активність в Україні внаслідок війни зупинилася на ¾. Європейська Бізнес Асоціація повідомляє, що через воєнну агресію РФ 42% малих та середніх підприємців не працюють взагалі та лише 13% продовжують роботу у повному обсязі. Ми відновлюємо всі бізнес-процеси у тих областях, де це можливо.  

Наразі відділення банку працюють у всіх регіонах, де відсутня пряма загроза життю населення. У таких містах як Київ, Одеса, Дніпро, Львів відділення IBOX BANK працюють «під клієнта». Ми також відновлюємо роботу парку терміналів, які дуже постраждали від вандалізму російських військових. Банк запровадив низку заходів підтримки для клієнтів:

  • скасовано застосування штрафів;
  • відтерміновано погашення відсотків та планових платежів на погашення боргу за кредитами юридичних та фізичних осіб;
  • продовжено термін дії платіжних карток, які підлягали перевипуску у лютому-березні 2022 року;
  • для клієнтів, які не встигли отримати платіжні картки, що були випущені до поточних рахунків у національній валюті, скасована плата за операції безготівкового переказу коштів згідно з заявою клієнта тощо.

Протидія фінансовій системі країни-агресора 

Консолідація сил українських фінустанов на чолі з головою Національного банку України Кирилом Шевченком уже ініціювала рішучий крок міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard – піти з ринку Росії. Майже всі фінансові установи продовжують роботу на дипломатичному фронті, закликаючи міжнародних партнерів до збільшення фінансового тиску та економічної ізоляції держави-агресора. 

Тільки за лютий обсяг готівки у російській економіці зріс на 2 трлн рублів (або на 14,7%). Хоча ще у 2020 році Росія займала 2 місце у світі за кількістю користувачів платіжної системи Apple Pay, а на частку різних NFC pay-сервісів припадало цілих 17% безготівкових платежів у країні. Сьогодні російський ринок покинули Visa, MasterCard, Western Union, MoneyGram, Payoneer, Wise, Transfergo, Paysend. Фінансова завіса опускається дедалі нижче.

У кожного свій фронт. Влучний вислів, який сьогодні об’єднав всіх: бізнес, звичайних громадян, військових, міжнародну спільноту. IBOX BANK та МПС LEO продовжить надавати матеріальну та логістичну допомогу, підтримку найуразливішим верствам населення та своїм співробітникам до перемоги України у цій війні! 

Forbes BrandVoice спільно з партнерами запускає цикл публікацій про те, як функціонує та допомагає український бізнес під час війни. Уся країна зараз в режимі воєнної економіки, а отже, бізнес повинен працювати. Допоможемо разом – читайте матеріали за тегом #БізнесДляКраїни.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд