Категорія
Компанії
Дата

Forbes Digital

Бюрократичний шлагбаум. Інвестори у біометанові заводи очікували отримувати до $3 млн щороку, але залишились ні з чим. Що пішло не так

3 хв читання

Біометановий завод /Shutterstock

В Україні два біометанові заводи, але жоден з них не виробляє біометан Фото Shutterstock

Рекордні ціни на газ стимулювали інвесторів вкластися у біометанові заводи. Але жоден з них так і не запрацював. Як українська бюрократія поставила на паузу перспективну галузь

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

«Ми гнали людей у три зміни, щоб збудувати біометановий завод якомога швидше, а він вже другий місяць простоює», – зазначає Сергій Савчук, директор з розвитку, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності Vitagrо, групи агрокомпаній Сергія Лабазюка.

У компанії розраховували на експорт біометану до Європи та €2,5-3 млн валютної виручки на рік. «Хотіли, щоб інвестиції у €6 млн в завод на Хмельниччині почали працювати якомога швидше», – каже він. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні