Чи є майбутнє у сфері гостинності в період всесвітньої пандемії
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Чи є майбутнє у сфері гостинності в період всесвітньої пандемії

3 хв читання

Сфера гостинності – це не лише готелі та ресторани, а й також суміжні сфери, в яких важливим є особливий сервіс: бутіки, авіакомпанії, івент-менеджмент, консалтинг, персонал та ін. Чи є майбутнє у таких напрямів діяльності? З цим питанням ми звернулись до Макса Бехешта – фахівця з гостинності, залучення співробітників, надання високого рівня клієнтського сервісу та лідерства, декана César Ritz Colleges та Culinary Arts Academy Switzerland, Lucerne (Swiss Education Group).

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

У відповідь Макс поділився історією з власного досвіду про сервіс, який запамʼятався на все життя, про який хочеться розповідати друзям і колегам. Колись він з вагітною дружиною зупинився в одному з готелів Франкфурта. Перебування було комфортним і приємним, персонал поводився ввічливо, чемно та делікатно. А коли відпустка добігала завершення і настав час виїжджати з номера, на подружжя чекав дуже характерний подарунок. Разом із солодощами, які персонал дарував кожному гостю на знак подяки, Максу і його дружині подарували книжку «Маленький принц».

Чи є майбутнє у сфері гостинності в період всесвітньої пандемії /Фото 1

Макс Бехешт, фахівець з гостинності, залучення співробітників, надання високого рівня клієнтського сервісу та лідерства

Цей маленький жест не коштував готелю аж надто дорого, проте саме так проявляється сервіс – у дрібничках. Гість залишився задоволений, він розкаже про свою пригоду друзям, залишиться наступного разу саме тут і всім рекомендуватиме це місце для відпочинку та відряджень.

Тож, до чого це все? У будь-якій сфері бізнесу – готельній, будівельній, освітній – власники та персонал завжди стикатимуться з форс-мажорами, такими як природні катаклізми, війни, пандемії. Але зараз ми бачимо, що люди по всьому світу прагнуть повернутись до нормального життя. Саме тому сфера hospitality житиме. А найбільш приголомшливих результатів досягнуть ті ресторатори та готельєри, які навчаться правилам теплого прийому, відкрито ділитимуться знаннями та досвідом з колегами.

Чи є майбутнє у сфері гостинності в період всесвітньої пандемії /Фото 2
Чи є майбутнє у сфері гостинності в період всесвітньої пандемії /Фото 3
Попередній слайд
Наступний слайд

Чим відома Swiss Education Group?

Swiss Education Group (SEG) – лідер серед навчальних закладів з освіти у сфері гостинності в Швейцарії. Це група спеціалізованих шкіл, що пропонують студентам престижну освіту в галузі туризму, готельного та ресторанного бізнесу.

Відомі готельєри, керівники п’ятизіркових готелів і мішленівських ресторанів починали свій кар’єрний шлях у Швейцарії. У SEG навчаються люди з понад 111 національностей з усього світу із загальною чисельністю 6000 осіб.

Чи є майбутнє у сфері гостинності в період всесвітньої пандемії /Фото 4

До концерну входить п’ять шкіл готельного, ресторанного та туристичного менеджменту, які розташовані на шести найкрасивіших кампусах серед дивовижних ландшафтів Швейцарії:

 • Школа готельного та туристичного бізнесу Cesar Ritz Colleges Switzerland
 • Академія кулінарного мистецтва Culinary Arts Academy Switzerland
 • Інститут готельного менеджменту Hotel Institute Montreux
 • Школа готельного менеджменту та дизайну IHTTI School of Hotel Management
 • Школа готельного менеджменту Swiss Hotel Management School 

Відмінною особливістю навчання в Швейцарії за цими напрямами є те, що протягом академічного семестру студенти мають можливість проходити оплачувану практику в кращих компаніях обраної сфери.

Чи є майбутнє у сфері гостинності в період всесвітньої пандемії /Фото 5
Чи є майбутнє у сфері гостинності в період всесвітньої пандемії /Фото 6
Попередній слайд
Наступний слайд

Swiss Education Group (SEG) потрапив до освітнього рейтингу QS World University. Це рейтинг найкращих вищих навчальних закладів світового значення за показником досягнень у галузі освіти і науки. Розрахований за престижною методикою британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds (QS).

П’ять навчальних закладів SEG опинилися в десятці найкращих у категорії «Менеджмент гостинності та відпочинку»:

 • Swiss Hotel Management School (SHMS) посіла 4-е місце у світовому рейтингу
 • Hotel Institute Montreux (HIM) посів – 6-е місце
 • César Ritz Colleges Switzerland (CRCS) – 7-е
 • Culinary Arts Academy Switzerland (CAAS) – 8-е
 • International Hotel and Tourism Training Institute (IHTTI) – 10-е місце

Цей показник відображає не лише високу якість академічних програм, пропонованих у школах, а й міжнародну репутацію.

Хто представляє Swiss Education Group в Україні?

Офіційний представник SEG в Україні – освітня компанія DEC, яка протягом 22 років є партнером сімʼї у питаннях освіти та розвитку дитини.

Команда експертів DEС разом із сімʼєю проводить стратегічні сесії, результатом яких є покроковий план досягнення освітньої мети дитини з підбором навчальних закладів за кордоном згідно з цінностями, критеріями та цілями родини, чіткими практичними рекомендаціями з підготовки до вступу й успішного навчання. Це комплексний супровід родини на всіх етапах – від зародження ідеї до закінчення навчання. 

За роки досвіду компанія DEC допомогла понад 13 000 студентів отримати бажану освіту в провідних навчальних закладах з 25 країн.

Чи є майбутнє у сфері гостинності в період всесвітньої пандемії /Фото 7

Компанія DEC – лідер у сфері освіти за кордоном та в Україні:

 • Вища та середня освіта за кордоном
 • Мережа шкіл англійської мови
 • Англомовні табори
 • Групові поїздки за кордон
 • Альтернативна середня школа
 • Освітні заходи

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні