Фото надані Coca-Cola HBC
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Coca-Cola призупинила бізнес у Росії. Як компанія допомагає Україні зараз

1 хв читання

Фото надані Coca-Cola HBC

Компанія Coca-Cola вже протягом 30 років працює, інвестує кошти та підтримує українське суспільство.

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

Воєнний період – не виняток. Україна є і надалі залишається важливою країною для розвитку бізнесу. За останній місяць компанії вдалось допомогти наступним чином:

  • Надано понад $3 млн у вигляді фінансової допомоги та продукції компаніями The Coca-Cola Company, її партнерами-ботлерами в Європі, серед яких Coca-Cola HBC, та Фундацією Coca-Cola. Кошти спрямують на підтримання зусиль руху Червоного Хреста в Україні та країнах-сусідах, які приймають біженців.
  • Наші команди в Україні надають гуманітарну підтримку лікарням, пунктам допомоги біженцям та громадам в Україні. Співробітники координують масштабне постачання води, продуктів та необхідного обладнання місцевим лікарням та медичним установам. 
  • Окрім того, наші колеги працюють волонтерами: привозять напої та ліки, готують їжу, допомагають біженцям та надають соціальну підтримку в усіх регіонах України. 
  • Наші колеги з України та інших країн зробили фінансові пожертви, працюють волонтерами, надаючи гуманітарну допомогу на кордонах.

Зараз ми зосередились на допомозі членам нашої команди та їхнім родинам. Ми на постійному зв’язку з колегами і робимо усе можливе, щоб підтримати їх та наші громади. Зокрема, ми надали нашим працівникам терміновий доступ до коштів Фонду допомоги працівникам Coca-Cola у разі надзвичайних ситуацій. 

Coca-Cola призупинила бізнес у Росії. Як компанія допомагає Україні зараз /Фото 1

Фото надані Coca-Cola HBC

З 24 лютого ми активували план дій у надзвичайній ситуації, який передбачає тимчасову зупинку нашого виробництва в Україні, задля безпеки наших людей. Там, де це безпечно, ми продовжуємо працювати в обмеженому форматі, постійно відстежуючи зміни ситуації.

Ми сподіваємось на найшвидше припинення війни Росії проти України та повноцінне відновлення роботи підприємств по всій Україні.

Coca-Cola призупинила бізнес у Росії. Як компанія допомагає Україні зараз /Фото 2

Фото надані Coca-Cola HBC

Forbes BrandVoice спільно з партнерами запускає цикл публікацій про те, як функціонує та допомагає український бізнес під час війни. Уся країна зараз в режимі воєнної економіки, а отже, бізнес повинен працювати. Допоможемо разом – читайте матеріали за тегом #БізнесДляКраїни.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні