Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості

4 хв читання

Як змінився покупець престижної нерухомості за останні кілька років? Що впливає на вибір житла мілленіалів? Які потреби покоління Y відбиваються у підході забудовників до створення житла? Розповідає Євген Леськів, засновник і керівний партнер девелоперської компанії KBD.estate, яка вже п’ять років знаходить точки перетину зі смаками міленіалів. 

Форум «Енергія бізнесу» у Києві вже 9 жовтня

Бізнес будує нову енергореальність, забезпечуючи незалежність в умовах блекаутів. 9 жовтня на форумі «Енергія бізнесу» обговоримо технології та інвестиції, що змінюють правила гри на енергоринку. Дізнайтеся, як адаптувати бізнес до майбутніх енергетичних викликів, за посиланням. 

Освічені, соціально відповідальні, екосвідомі й технологічно підковані – сьогодні мілленіали диктують свої правила ринку нерухомості, адже знають ціну комфорту та якості й можуть дозволити собі житло преміумкласу. 

Нове дослідження Sotheby’s свідчить про те, що саме мілленіали нині складають найбільшу частку покупців елітної нерухомості. Вони кидають виклик девелоперам і забудовникам, адже їхні вподобання і споживацькі звички суттєво змінилися порівняно з минулими поколіннями. Хоча узагальнити їх в єдину тенденцію все ще неможливо – кожен обирає житло відповідно до власних стилю та ритму життя. 

Захоплюючись подорожами і маючи можливість працювати з будь-якого куточка світу, мілленіали не прив’язані до одного місця, тому доволі неохоче займаються питанням купівлі житла. Перед забудовниками стоїть завдання закохати представників покоління Y в їхнє потенційне помешкання, аби вони були готові без вагань інвестувати у житло. 

Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 1

Розповідає Євген Леськів, засновник і керівний партнер девелоперської компанії KBD.estate

Запити та цінності сучасних покупців нерухомості 

Людина за своєю природою часто не розуміє, чого вона хоче. Тому ми створюємо набір певних фішок, передбачаючи потреби й очікування клієнта.

Сьогодні нерухомість купують люди 27–35 років – і самотні, і родини з дітьми. Більшість з них – представники сфери IT, які зараз активно переїжджають за місто. Їм важливі спокій, природа, архітектура і комʼюніті. Наприклад, у нашому котеджному містечку KyivSea оселилося дев’ятеро друзів із сімʼями.

Ті, хто займаються операційною діяльністю, хочуть жити ближче до роботи. Щоб не проводити в дорозі по кілька годин на день, наші клієнти обирають житло на Печерську.

Людям подобається, коли їхнє житло оточене зеленню, тому ми піклуємося про природу і намагаємося залишати всі зелені насадження на прилеглій до будинків території. Наприклад, перед початком будівництва Shelest.home ми дослідили місцевість, зробили топозйомку, відзняли кожне дерево, визначили мертві та хворі сосни. Отже, у процесі будівництва ми майже не втратили живих дерев, залишивши природу в її первісному вигляді та підкресливши її архітектурно.

Чому люди хочуть жити в будинках KBD.estate

Часто виходить так, що в один будинок заселяються мешканці приблизно одного соціального профілю, тому що KBD.estate обʼєднує людей зі схожим розумінням життя та спільними цінностями. Будуючи невеликі малоповерхові обʼєкти, ми створюємо міні-комʼюніті, де всі один одного знають і довіряють.

Передусім KBD.estate обирають через архітектуру, ми підходимо до цього питання з особливою увагою. Також у наших квартирах зручне планування. Крім того, за бажанням клієнта ми пропонуємо перепланувати простір помешкання спільно з нашими архітекторами ще на етапі будівництва. Цю послугу включено у вартість квартири.

Також ми займаємося постобслуговуванням, тобто після здачі продовжуємо опікуватися питаннями подачі води, електрики і безпеки. Люди готові платити додатково, щоб жити з комфортом і насолоджуватися життям.

У KBD.estate є свій додаток, через який можна оплачувати всі рахунки і спілкуватися в чаті. Ми активно прищеплюємо звичку сортування сміття. 99% мешканців погоджуються, за інших ми сортуємо самі за окрему плату.

Як потреби мілленіалів відображаються на підході до створення обʼєктів KBD.estate

PUSHA.house

Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 2
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 3
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 4
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 5
Попередній слайд
Наступний слайд

Багатофункціональний житловий комплекс розмістився неподалік мальовничого парку «Пуща-Водиця» в Оболонському районі Києва. Будинок має сім поверхів і 85 квартир, на кожну з яких розраховане місце у підземному паркінгу. 

Попри те, що Пуща-Водиця досить віддалена від центру міста, мешканці PUSHA.house матимуть змогу купити продукти і відпочити, не залишаючи території комплексу. На першому та другому поверхах розмістяться комерційні площі, зокрема продуктовий магазин на 1500 м, ресторан, коворкінг, спа, а також відкриті простори для малого бізнесу. Поруч з будинком невдовзі з’явиться медична лабораторія та невеликий дитячий садок. 

Архітектура PUSHA.house передбачає кілька рівнів з відкритими площами. На даху другого поверху будується дитячий майданчик та кінотеатр просто неба, а на останньому поверсі буде відкрито публічний простір, де можна насолоджуватися видом і повітрям Пущі-Водиці.  

KBD.house

Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 6
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 7
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 8
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 9
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 10
Попередній слайд
Наступний слайд

Будинок на вулиці Болсуновській, в серці Печерського району, поблизу Ботанічного саду імені Гришка. Більшість квартир має видові вікна в підлогу, обрамлені продовгуватими арочними елементами, що створюють ефект усамітнення. Це нове віяння в сучасній архітектурі, з яким компанія KBD.estate першою познайомила киян. 

KBD.house на 62% створений зі скла, що робить квартири надзвичайно світлими. Для досягнення максимальної енергоефективності склопакети наповнили аргоном, а фасад будинку виконали з мармуру, який не промерзає в холодну пору року і не нагрівається влітку. На даху будинку заплановано басейн, а один із фасадів вкриє вертикальна зелена стіна з автоматичною системою поливу й удобрення, що збільшить кількість кисню на території.

Проблему паркування на Печерську в KBD.house вирішили за допомогою власного підземного паркінгу. В радіусі 50–100 м тут знаходяться тенісні корти, шиномонтаж, мийка для авто, загальноосвітня та музична школи, спортивний майданчик і ресторан. Розташування KBD.house підійде діловим людям, які цінують свій час: за пʼять хвилин можна дістатися до центру міста, а за 20 – до аеропорту Бориспіль.

Shelest.home

Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 11
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 12
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 13
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 14
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 15
Природа, ком’юніті та індивідуальний підхід. Як мілленіали змінюють ринок нерухомості /Фото 16
Попередній слайд
Наступний слайд

Котеджне містечко біля Київського моря стало продовженням однойменного комплексу для відпочинку, відкритого кілька років тому. Ідея будівництва виникла через те, що відвідувачі Shelest хотіли залишатися тут довше, ніж на вікенд. Тому KBD.estate розробили вирішили побудувати комплекс, який втілюватиме концепцію slow living.

Shelest.home обирають молоді й активні люди вище середнього класу, які прагнуть дещо «уповільнити» своє життя та підвищити його якість. Приємний бонус – вихід на обвідний канал, завдяки якому можна без шлюзів дістатися до Києва на катері, човні чи яхті.

Наразі Shelest.home перебуває у процесі будівництва, яке планують завершити до кінця 2022 року. Містечко охоплюватиме 47 енергоефективних будинків від 184 м з пласкими дахами, вентильованими фасадами й алюмінієвими вікнами. Вони розташовані посеред лісу, інтегруючись у місцевий ландшафт і не порушуючи природу. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд