Транспортний легіон: як найбільші логістичні компанії України створили Help Ukraine Center
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Транспортний легіон: як найбільші логістичні компанії України створили Help Ukraine Center

Найбільші українські логістичні компанії обʼєдналися у волонтерську ініціативу Help Ukraine Center для створення у Східній Європі мережі складів та інфраструктури, яка забезпечить швидке залучення та відправку гуманітарної допомоги в Україну.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Проєкт створено за участі TIS, Нова Пошта, Rozetka, Fozzy Group, Horizon Capital та інших.

Компанії розгортають склади для гуманітарної допомоги у прикордонних містах Східної Європи та налагоджують логістичні ланцюжки, які дозволять якнайшвидше доставляти вантажі в Україну. Наразі працює два таких хаби: у м. Люблін, Польща, та у м. Хуші, Румунія.

Будь-яка людина у світі може відправити безадресну допомогу на один зі складів Help Ukraine Center. Гуманітарна та медична допомога буде безпечно транспортована до України, та передана для подальшого розподілу Міністерству охорони здоров’я, Міністерству реінтеграції регіонів, ЗСУ та міським гуманітарним центрам.

Help Ukraine Center також працює над фандрейзингом із допомогою партнерського Благодійного фонду Ernst Prost Foundation/Menshen fur Frieden у Німеччині. Усі кошти, залучені фондом, направляються на закупівлі необхідної допомоги та транспортування її в Україну.

Help Ukraine Center щодня обробляє до 50 фур із вантажами. Щонайменше 150 волонтерів щодня працюють на локаціях Центру. Ініціативу Help Ukraine Center публічно підтримують співак Sting, акторка Дженіфер Еністон, президент Європейського банку Реконструкції та Розвитку Оділь Рано-Басо, посол України у Польщі Андрій Дещиця, та багато інших.

Щоб допомогти Help Ukraine Center можна:

  • Відправити вантаж;
  • Надіслати благодійний платіж;
  • Розповісти про роботу Центру у соціальних мережах та медіа.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні