Сервіс для роздягання дівчат на фото /Зображення згенеровано ШІ Midjourney в співавторстві з Олександрою Карасьовою
Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

$299 за нюдси. Український стартап Makenude.ai два роки роздягає жінок на фото, але заговорили про нього лише з бумом ШІ. Чому його важко притягнути до відповідальності

5 хв читання

Makenude.ai навчив штучний інтелект роздягати дівчат на фото Фото Зображення згенеровано ШІ Midjourney в співавторстві з Олександрою Карасьовою

Український стартап Makenude.ai, яким користується 40 000 людей, навчив штучний інтелект роздягати дівчат на фото. Це приносить йому сотні тисяч доларів. Але притягнути власників стартапу до відповідальності майже неможливо. Чи можна захиститися від таких сервісів?

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

«Лише одним кліком миші перегляньте будь-яку дівчину без одягу» – короткий опис продукту на сайті українського стартапу Makenude.ai. Він заснований ще у 2021 році, однак заговорили про нього лише у 2023-му. Видання dev.ua у жовтні опублікувало інтерв’ю із засновником, який спілкувався на правах анонімності. 

У команді працює 14 осіб, розповів засновник. Свої прізвища вони не розголошують. «Не бачимо необхідності займатись якоюсь медійною діяльністю», – пояснює причину один із розробників, який спілкувався з Forbes на умовах анонімності.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні