Засновники Respeecher Олександр Сердюк, Дмитро Бєлєвцов та Грант Рібер сьомий рік будують сервіс синтетичних голосів для зірок та кіностудій. Компанія зробила під 170 проєктів для іменитих клієнтів з голлівудських пагорбів, але бізнес почав складатися лише у 2024-му. Про те, коли і як має окупитися багаторічна віра фаундерів у свою технологію, – у новому епізоді проєкту редакторки Forbes Валентини Дудко «Ланч зі стартапом».
Форум «Вільна» повертається 20 лютого, щоб стати вашим джерелом ідей, знайомств і можливостей. Early bird квитки вже у продажі — спеціальна пропозиція діє до 19 січня включно. Долучайтеся до заходу за посиланням! 🎟
«Наш ринок дуже довго розвивався, бо він регулюється страхом», – каже Олександр Сердюк, співзасновник і CEO Respeecher, що з 2018-го робить ШІ-сервіс з клонування голосів.
За прикладами далеко ходити не треба. У травні 2024-го OpenAI презентувала гучне оновлення для ChatGPT. Тепер з ним можна поговорити, просто як у культовому для ШІ-розробників фільмі «Вона», де скромний сором’язливий герой Хоакіна Фенікса закохується у голосового асистента.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.