Категорія
Інновації
Дата

Фабрика стартапів Genesis зробила безкоштовним в Україні додаток для вивчення англійської. Раніше його завантажили 500 000 українців. Навіщо це їм?

Застосунок для вивчення іноземних мов Promova. /надано пресслужбою Genesis

Застосунок для вивчення іноземних мов Promova. Фото надано пресслужбою Genesis

Мінцифри запустило програму Future Perfect для популяризації англійської мови. Перший крок – безкоштовний доступ для українців до додатка Promova від Genesis. Що вміє додаток та як ним скористатися.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Майже 50% опитаних українців не мають жодних навичок з англійської мови, сказав міністр освіти й науки Оксен Лісовий під час презентації програми Future Perfect. Лише 20% добре володіють нею, додав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 

Новостворена програма Future Perfect запускається на підтримку законопроєкту про надання англійській мові статусу міжнародної. Президент Володимир Зеленський подав його до Верховної Ради у червні. Зміна статусу англійської мови в Україні – стратегічний крок до повноцінного членства держави в ЄС, ідеться у пояснювальній записці до законопроєкту.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні