Категорія
Інновації
Дата

До $1 млн в інноваторів із гаражів та бліндажів. Одеський виробник FPV-дронів TAF Drones запустив кластер для мілітарних розробок. Що це та як працюватиме

FPV-дрони TAF Drone /надано TAF Drones

Одеський TAF Drones виробляє 25 000 FPV-дронів на місяць Фото надано TAF Drones

Наприкінці квітня один із найбільших в Україні виробників дронів TAF Drones публічно запустив приватний оборонний кластер Innovation Hub. Мета – знайти та профінансувати невеликих розробників мілітарних технологій. Навіщо це TAF Drones та самим інженерам – керівник проєкту розповів у інтерв’ю Forbes

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

За перший рік роботи державний defense-tech кластер Brave1 зібрав 963 команди з понад 1600 розробок, свідчить квітневий звіт Мінцифри. Інноватори отримали 186 грантів на $3,2 млн. Це досить точний зріз українського defense-буму: розробників вистачає, інвестицій, м’яко кажучи, не дуже.

Інша проблема – часто інженери-ентузіасти вміють створювати технології, але не бізнес. А класичним венчурним капіталістам ти маєш «продати» саме компанію, каже керівник Innovation Hub Федір Мартинов. Його амбіція – заповнити пробіл із фінансуванням defense-розробок.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні