«Виконують недружні дії». Росія визнала ворогами 66,5% світової економіки (інфографіка) /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

«Виконують недружні дії». Росія визнала ворогами 66,5% світової економіки (інфографіка)

Getty Images

Майже весь світ проти Володимира Путіна – так вважає уряд Росії

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Уряд РФ 5 березня затвердив перелік іноземних держав та територій, що «виконують недружні дії щодо РФ, російських юридичних або фізичних осіб».

До списку увійшли держави ЄС (одним рядком), 20 незалежних держав, Тайвань та автономії Великої Британії. З найбільших економік світу до списку не потрапили лише Китай та Індія. Поки що невідомо, яких заходів Росія може вжити проти цих країн.

У тому числі до списку увійшли країни, що виробляють 2/3 світового ВВП та забезпечують близько 64% зовнішньої торгівлі. Детальніше про «недружні до Росії країни» – в інфографіці нижче.

«Виконують недружні дії». Росія визнала ворогами 66,5% світової економіки (інфографіка) /Фото 1

Інфографіка: Леонід Лукашенко

Серед країн, що потрапили до числа «недружніх», не тільки лідери світової економіки. Зокрема, в переліку згадуються Федеративні Штати Мікронезії, які згідно з базою ООН Comtrade востаннє торгували з Росією ще в 2018 році. Тоді зовнішньоторговий оборот між країнами склав лише $9497.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні