Ніл Грінберг, британський психіатр. /з особистого архіву
Категорія
Лідерство
Дата

Хочете мати стійку до травм команду? Не поспішайте кликати психолога. Перший крок – виховати молодших лідерів. Інтервʼю із британським психіатром Нілом Грінбергом

Ніл Грінберг, британський психіатр. Фото адаптовано за допомогою ШІ. Фото з особистого архіву

«Психологи потрібні, щоб підтримувати організацію, а не щоб бути її спасителями», – стверджує британський психіатр Ніл Грінберг. Хто ж має стати спасителем? Грінберг радить робити ставку на лінійних менеджерів, молодших та середніх лідерів. Автор методології управління ризиком травми пояснив Forbes, як створити в компанії міцну систему протидії дистресу

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Понад 23 роки психіатр Ніл Грінберг служив у збройних силах Великої Британії – зокрема, брав участь в операціях в Афганістані та в Іраку. Сфера його професійного інтересу – управління стресом і травмами, ПТСР та розлади ментального здоровʼя, повʼязані із роботою. Під час пандемії Грінберг, професор лондонського King’s College, долучився до британської служби охорони здоровʼя і допомагав лікарям підтримувати психологічний добробут в умовах надзвичайного стресу. 

Одна із найвідоміших його інновацій – система управління ризиками травми (TRIM). За нею уже 14 років працює британська армія, а тепер – і українська. В Україні її впроваджує патофізіолог Віктор Досенко. «Принцип TRiM — це допомога рівного рівному, – пояснював він в інтервʼю LB. – Боєць сам підтримує побратима шляхом бесіди за спеціальним алгоритмом». Психологом для цього бути не потрібно.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні