Forbes Digital
Категорія
Життя
Дата

Історія України, біографія Залужного та фентезі. На другій «Книжковій країні» видавці збільшили виторги в 1,5 раза. Три тренди найбільшого книжкового фестивалю Києва

3 хв читання

Поширити
Сергій Сівяков

Другий фестиваль «Книжкова країна» на ВДНГ зібрав десятки тисяч гостей. Скільки книжок продали видавці Фото Сергій Сівяков

Другий у 2024 році фестиваль «Книжкова країна» пройшов на ВДНГ 26–29 вересня. Кияни встигли скучити за книжковим шопінгом: кількість відвідувачів зросла до 73 000 – це на 5000 більше, ніж на першому фестивалі у квітні. Виторги опитаних Forbes продавців збільшилися в середньому у 1,5 раза. Скільки заробили видавництва та книгарні

Заощаджуйте, отримуючи 6 журналів за ціною 4

Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за 1 799 грн замість 2 400 грн. Читайте головні історії українського бізнесу, ексклюзивні рейтинги та глибоку аналітику в кожному номері.

Купити

На другій «Книжковій країні» було продано 86 500 книжок, за даними організаторів. Дві третини відвідувачів придбали принаймні одну книгу, витративши в середньому близько 800 грн, свідчать попередні підрахунки. Середній чек збільшився на 10–20%, написав директор ВДНГ Євген Мушкін. У події взяли участь 67 видавців і сім книгарень, а також незалежні автори, освітні простори і виробники настільних ігор.

Кількість відвідувачів – 73 000 – не може не тішити, написала гендиректорка видавництва Vivat Юлія Орлова. Для порівняння: KyivBookFest у Pochayna Event Hall на початку вересня 2024-го відвідали 20 000 гостей, за даними організаторів фестивалю. «Книжковий Арсенал» у червні 2024-го зібрав 35 000 відвідувачів.

Ви знайшли помилку чи неточність?