Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Підвищений інсулін зістарює тіло й мозок. Як знизити його рівень і подовжити собі життя

Підвищений інсулін зістарює тіло й мозок. Як знизити його рівень і подовжити собі життя /Getty Images

Getty Images

Дослідження показали, що у разі високого рівня глюкози організм старіє швидше, ніж зазвичай. А діабет знижує когнітивні здібності мозку в п'ять разів. Що робити, аби зберегти здоров'я та продовжити молодість

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Важливий показник здоровʼя та тривалості життя – рівень інсуліну в крові. Ризик смерті в результаті захворювання на діабет і серцево-судинних захворювань займає лідируючі позиції у відповідній статистиці в світі. Корінь цих захворювань у великій кількості вуглеводів у раціоні, безладних перекусах і відсутності активного руху в житті.

Сьогодні в світі з діабетом живе одна з 11 осіб. При цьому кожен другий хворий не знає про свій діагноз. За останні 40 років кількість людей із діабетом збільшилася в чотири рази.

Контриб'ютори співпрацюють із Forbes на позаштатній основі. Їхні тексти відображають особисту точку зору. У вас інша думка? Пишіть нашій редакторці Тетяні Павлушенко – [email protected]

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні