Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Forbes Digital

Підвищений інсулін зістарює тіло й мозок. Як знизити його рівень і подовжити собі життя

5 хв читання

Підвищений інсулін зістарює тіло й мозок. Як знизити його рівень і подовжити собі життя /Getty Images

Getty Images

Дослідження показали, що у разі високого рівня глюкози організм старіє швидше, ніж зазвичай. А діабет знижує когнітивні здібності мозку в п'ять разів. Що робити, аби зберегти здоров'я та продовжити молодість

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Важливий показник здоровʼя та тривалості життя – рівень інсуліну в крові. Ризик смерті в результаті захворювання на діабет і серцево-судинних захворювань займає лідируючі позиції у відповідній статистиці в світі. Корінь цих захворювань у великій кількості вуглеводів у раціоні, безладних перекусах і відсутності активного руху в житті.

Сьогодні в світі з діабетом живе одна з 11 осіб. При цьому кожен другий хворий не знає про свій діагноз. За останні 40 років кількість людей із діабетом збільшилася в чотири рази.

Контриб'ютори співпрацюють із Forbes на позаштатній основі. Їхні тексти відображають особисту точку зору. У вас інша думка? Пишіть нашій редакторці Тетяні Павлушенко – [email protected]

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні