Категорія
Життя
Дата

Замість санітайзерів. 11 гаджетів, які знищують віруси й мікроби

Пандемія швидко й ефективно прилаштувала нас до нових звичок. Основна з них — підтримувати чистоту і знезаражувати все навколо. Йдеться не про санітайзери й одноразові маски: у гру включилися технологічні компанії.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Станція для зарядки смартфона Oblio

Lexon

€9,90

Замість санітайзерів. 11 гаджетів, які знищують віруси й мікроби /Фото 1

Станція для зарядки смартфона Oblio.

Oblio повністю заряджає смартфон за 3 години. Із них 20 хвилин станція витрачає на знезараження: оснащена технологією UV-CLED, вона очищає смартфон від вірусів, бактерій, цвілі і мікробів.

Зарядний пристрій для гаджетів Mophie

Verizon

$79.99

Verizon

Зарядний пристрій для гаджетів Mophie. Фото Verizon

Зарядний пристрій оснащений UV-санітайзером і успішно впорується з 99% найпоширеніших бактерій. Він підходить для дезінфекції невеликих предметів, якими ви користуєтеся найчастіше — ключів, пультів, навушників.

Дезінфікуюча пляшка

LARQ

€129

Замість санітайзерів. 11 гаджетів, які знищують віруси й мікроби /Фото 2

Дезінфікуюча пляшка LARQ.

Пляшки бренду LARQ оснащені UV-C технологією, яка очищає і воду, і саму ємність. Дезінфекція проводиться кожні дві години. З важливих бонусів — мінімалістичний дизайн пляшки. Її не хочеться випускати з рук, а, значить, простіше випивати денну норму води.

Дезінфектор для автомобіля M-Puregadget

Motrex

Ціна формується

Замість санітайзерів. 11 гаджетів, які знищують віруси й мікроби /Фото 3

Дезінфектор для автомобіля M-Puregadget.

Цей гаджет зручно вмонтовується у підсклянник автомобіля, заряджаючи і дезінфікуючи невеликі девайси, доки ви за кермом. У M-Puregadget зручно відправляти смартфон, гаманець і ключі. LED-індикатор і прозора кришка покажуть, коли завершаться зарядка і знезараження.

Навушники ToneFree

LG

$135

LG

Навушники ToneFree. Фото LG

Крім об'ємного звучання, яким можуть похвалитися бездротові навушники LG, вони самостійно очищаються від забруднень. Завдяки технології UVnano, яким оснащений кейс, під час зарядки гинуть 99% бактерій. Для чистого звуку і чистих гаджетів.

Очищувач повітря та поверхонь ShortWaveLight Purifier

NSNanotech

$199

shortwavelight.com

Очищувач повітря та поверхонь ShortWaveLight Purifier. Фото shortwavelight.com

Дальній ультрафіолет ефективно дезактивує віруси, мікроби та інші патогени. Цей тип випромінювання не шкодить людині. Його використовує очищувач ShortWaveLight Purifier, який дезінфікує поверхні й повітря. Вентиляційні отвори спрямовують світло вниз і назовні до поверхні столу і до повітря прямо перед користувачем.

Дезінфікуючий робот UVC

UNIPIN

Ціна формується

unipintp.com

Дезінфікуючий робот UVC. Фото unipintp.com

Компанія UNIPIN створила робота, який очищає приміщення за допомогою ультрафіолету, визначає температуру тіла й розпізнає обличчя. З площею 1000 кв м цей прибиральник упорається за 100 хвилин.

Вентилятор Haiku UV-C

Big Ass Fans

Від $1744

bigassfans.com

Вентилятор Haiku UV-C. Фото bigassfans.com

Вентилятор оснащений технологією дезінфекції повітря CleanAirSystem, очищаючи простір від патогенів, що передаються повітряним шляхом, — у тому числі від вірусу SARS-CoV-2.

Портативний очищувач повітря PuriCare Wearable Air Purifier

LG

$152

LG

Портативний очищувач повітря PuriCare Wearable Air Purifier. Фото LG

Очищувач у форматі маски обладнаний фільтром HEPA і сенсором, який зчитує частоту й обсяг вдиху і видиху. У наборі — змінні фільтри і накладка для обличчя. На додаток до маски можна придбати кейс для дезінфекції. За даними виробника, він знищує 99% вірусів і бактерій упродовж 30 хвилин.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні