Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Золотий запас: історія найстарішого коньячного дому країни

Історія коньяків ʼШустовʼ бере свій початок в Одесі у 1863 році. З того часу виробництво безперервно розвивалось та вдосконалювалось, а зараз є одним із найбільших коньячних домів із запасом у понад 30 тисяч діжок коньяку.

Вже у 1900 році виробництву присудили Гран-прі на Всесвітній виставці в Парижі, що стало найбільшою перемогою дому ʼШустовʼ. Саме тоді виробники були ушановані честі писати на своїй продукції слово ʼcognacʼ, а не бренді, як це було заведено.

Через понад сто років, у 2002 році на Одеському коньячному заводі починає працювати новий цех коньячного спиртокуріння, що стає найпотужнішим у Європі. Він оснащений перегінними апаратами французької фірми Prulho із французької провінції Шаранта. Саме Prulho вважається справжнім трендсеттером у виробництві обладнання для коньячного винокуріння.

Основними перевагами виробництва коньяків Шустов є наявність понад 1000 га виноградників, у яких ростуть 15-річні виноградні лози. Також при виробництві діжок використовуються французькі та угорські дуби віком від 90 до 120 років. Відбувається повний цикл винокуріння із витримкою в дубових бочках.

Зараз у коньячному домі ʼШустовʼ зберігається понад 30 тисяч діжок коньячних спиртів різного віку. Це справжній золотий запас коньячної галузі – найбільший у країні

Бренд пишається своєю довгою та багатою історією. Надихаючись класикою та традиціями коньячного виробництва, компанія створила нову лінійку коньяків SHUSTOFF OLD HISTORY. Рецепти та лінійки продукції оновлюються, але оригінальний смак та якісь напоїв залишаються незмінними атрибутами бренду. 

У домі ʼШустовʼ завжди розуміли значення збереження високої якості продукції, черпали натхнення в традиціях виробництва, використовували всі переваги свого вичерпного багаторічного досвіду та новинок у сфері винокуріння, витримки та купажування.

SHUSTOFF OLD HISTORY поєднує вікову якість свого напою з сучасною оригінальною пляшкою у вигляді глечика з чіткими гранями, масивним корком та фірмовим тисненням.

М’який класичний смак відображає знакові якості справжнього коньяку: елегантність, впевненість, спокій та сила. Кожен, хто пʼє коньяк SHUSTOFF OLD HISTORY, має можливість оцінити найближчу для себе ноту смаку. Новий напій SHUSTOFF OLD HISTORY поєднує традиції бренду з новаторським іміджем у дусі часу.

Золотий запас: історія найстарішого коньячного дому країни /Фото 1
Попередній слайд
Наступний слайд
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні