Категорія
Гроші
Дата

Ліки для капіталізму. Які виклики постали перед Україною та світом під час повномасштабної війни. Розмова Петра Чернишова з Луїджи Зінгалесом з Чикагського університету

Луїджі Зінгалес і Петро Чернишов /ілюстрація Ілля Колесник для Forbes Ukraine

Луїджі Зінгалес і Петро Чернишов Фото ілюстрація Ілля Колесник для Forbes Ukraine

У чому найбільша вада капіталістичної системи та яких помилок варто уникнути Україні? З’ясовує інвестор Петро Чернишов у розмові з професором Бізнес-школи Університету Чикаго Луїджі Зінгалесом.

Головні матеріали Forbes Ukraine у email-розсилці. Раз на тиждень на вашій пошті.

Що таке справжній робітничий страйк, інвестор і постійний контриб’ютор Forbes Петро Чернишов, 55, уперше зрозумів у 1994 році в Італії, коли працював у місцевій компанії машинобудівної корпорації ABB. «Червоні прапори із зображеннями Маркса та Енгельса, гімн італійської Комуністичної партії, неймовірний галас», – згадує він на початку розмови з професором Бізнес‐школи Університету Чикаго та уродженцем Італії Луїджі Зінгалесом, 60. 

До чого ця історія? Зінгалес – один із найвідоміших у світі дослідників сучасного капіталізму. Ще на початку 2000‐х його книга «Врятуйте капіталізм від капіталістів» ретельно препарувала питання, чи не зійшов сучасний капіталізм із правильного «підприємницького» шляху.

Контриб'ютори співпрацюють із Forbes на позаштатній основі. Їхні тексти відображають особисту точку зору. У вас інша думка? Пишіть нашій редакторці Тетяні Павлушенко – [email protected]

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні