Категорія
Новини
Дата

100 українських крафтових виробників отримають $100 000 на підтримку своїх брендів

1 хв читання

Українські крафтові виробники, які готові залишатися в країні та шукають можливість для продовження діяльності, зможуть отримати по $1000 на підтримку своїх брендів. Ініціативу Made in UA Support Project запустили програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», «Укрпошта» та ГО Techbureau .

Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?

Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • Подати заявку на участь в проєкті можна з 27 квітня до 10 травня на платформі UAmadesupport.com. Брати участь у Made in UA Support Project можуть: крафтові виробники фізичних товарів – декор для дому, одяг, меблі, іграшки, тощо; українські юридичні особи: ФОП 2,3 групи або ТОВ; підприємства, виробництво яких розташоване і залишиться в Україні. 
  • Відбір буде здійснюватися впродовж двох тижнів – до 24 травня ініціатори проєкту внутрішнім голосуванням оберуть 100 компаній, які отримають допомогу.
  • Фінансова допомога на одного підприємця складає $1000. Також учасники отримають додаткові призи від організаторів та партнерів. «Укрпошта»: 1-й – промокоди на 30 000 грн; 2-й – промокоди на 20 000 грн, 3-й – промокоди на 10 000 грн. Ще вісім проєктів отримають промокоди по 5000 грн. Клієнти зможуть використати їх при відправці з відділень «Укрпошта» в будь-яку країну. 
  • Онлайн-платформа для підприємців Дія.Бізнес: 10 компаній отримають консультації з визначення пріоритетних ринків, а також огляди трендів e-commerce у релевантній ніші обраних ринків (середня вартість вказаних послуг на ринку – $1500).
  • Перелік компаній, які отримають допомогу, буде оголошений 24 травня 2022 року на офіційному сайті проєкту.
  • Ініціатива проходить за підтримки Національного проєкту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

Контекст

За перший місяць війни в малому і середньому бізнесі чисельність працівників скоротилася на третину. А загалом через скорочення виробництва підприємці за місяць війни зазнали втрат на $85 млрд, свідчать дані дослідження Advanter Group. Найбільше працівників втратив мікробізнес. Там роботодавці були змушені звільнити 42% персоналу. Основними потребами бізнесу залишається доступ до фінансів та збереження ключових співробітників для функціонування бізнесу.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд