Категорія
Новини
Дата

100 українських крафтових виробників отримають $100 000 на підтримку своїх брендів

Українські крафтові виробники, які готові залишатися в країні та шукають можливість для продовження діяльності, зможуть отримати по $1000 на підтримку своїх брендів. Ініціативу Made in UA Support Project запустили програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», «Укрпошта» та ГО Techbureau .

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Подати заявку на участь в проєкті можна з 27 квітня до 10 травня на платформі UAmadesupport.com. Брати участь у Made in UA Support Project можуть: крафтові виробники фізичних товарів – декор для дому, одяг, меблі, іграшки, тощо; українські юридичні особи: ФОП 2,3 групи або ТОВ; підприємства, виробництво яких розташоване і залишиться в Україні. 
  • Відбір буде здійснюватися впродовж двох тижнів – до 24 травня ініціатори проєкту внутрішнім голосуванням оберуть 100 компаній, які отримають допомогу.
  • Фінансова допомога на одного підприємця складає $1000. Також учасники отримають додаткові призи від організаторів та партнерів. «Укрпошта»: 1-й – промокоди на 30 000 грн; 2-й – промокоди на 20 000 грн, 3-й – промокоди на 10 000 грн. Ще вісім проєктів отримають промокоди по 5000 грн. Клієнти зможуть використати їх при відправці з відділень «Укрпошта» в будь-яку країну. 
  • Онлайн-платформа для підприємців Дія.Бізнес: 10 компаній отримають консультації з визначення пріоритетних ринків, а також огляди трендів e-commerce у релевантній ніші обраних ринків (середня вартість вказаних послуг на ринку – $1500).
  • Перелік компаній, які отримають допомогу, буде оголошений 24 травня 2022 року на офіційному сайті проєкту.
  • Ініціатива проходить за підтримки Національного проєкту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

Контекст

За перший місяць війни в малому і середньому бізнесі чисельність працівників скоротилася на третину. А загалом через скорочення виробництва підприємці за місяць війни зазнали втрат на $85 млрд, свідчать дані дослідження Advanter Group. Найбільше працівників втратив мікробізнес. Там роботодавці були змушені звільнити 42% персоналу. Основними потребами бізнесу залишається доступ до фінансів та збереження ключових співробітників для функціонування бізнесу.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні