Категорія
Новини
Дата

Apple займеться розробкою 6G і вже шукає інженерів-дослідників, – Bloomberg

Компанія Аpple наймає інженерів для розробки бездротової мережі 6G. Техгігант хоче бути лідером у цій технології, а не покладатися на інші компанії, пише Bloomberg.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • На цьому тижні Аpple розмістила оголошення про пошук інженерів-дослідників бездротових систем для мереж поточного й нового покоління.
  • У списках вказані посади в офісах Apple у Кремнієвій долині й Сан-Дієго, де компанія працює над розробкою бездротових технологій і дизайном мікросхем.
  • «У вас буде унікальна можливість створити бездротову технологію наступного покоління, яка вплине на майбутні продукти Apple», – йдеться в оголошенні про вакансію.
  • Люди, найняті на ці посади, будуть «досліджувати й розробляти системи бездротового зв'язку наступного покоління (6G) для мереж радіодоступу» і «брати участь у галузевих / академічних форумах, присвячених технології 6G».
  • Фахівці очікують, що 6G стане реальністю не раніше 2030 року. Але в списках вакансій вказано, що Apple хоче займатися розробками нової технології на ранніх етапах.

Контекст

Наразі найшвидшою системою бездротового зв’язку є технологія 5G. Незважаючи на поширення теорії змови, пов'язаної з гіпотетичною небезпекою вишок 5G для здоров'я, вона стрімко розвивається. Стандарт 5G уже працює на чотирьох континентах – від Південної Кореї до США. Як заявив в інтерв’ю UBR заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест, в Україні мобільний зв’язок 5G з'явиться за три роки.

У кінці минулого року Apple випустила свої перші iPhone із підтримкою 5G, хоча кілька виробників телефонів випередили її на ринку. Щоб впровадити 5G в iPhone, вона врегулювала суперечку з виробником мікросхем із Сан-Дієго. Тому участь компанії у дослідженнях і проєктуванні 6G вказує на те, що вона не хоче чекати й покладатися на підрядників.

Apple прагне до розвитку власних технологій. Раніше вона розробила власні процесори для iPhone, iPad та Mac. Компанія також активізувала роботу над власними екранами й технологіями камер на додаток до бездротових чіпів для AirPods і Apple Watch.

Цікавий факт

У кінці 2020 року Китай відправив на орбіту перший у світі супутник для тестування 6G.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні