Українська асоціація вторинних металів (УАВтормет) вивчає технології порізки військової техніки на металобрухт. Про це йдеться в повідомленні асоціації.
Форум «Вільна» повертається 20 лютого, щоб стати вашим джерелом ідей, знайомств і можливостей. Early bird квитки вже у продажі — спеціальна пропозиція діє до 19 січня включно. Долучайтеся до заходу за посиланням! 🎟
Ключові факти
- «УАВтормет» вивчає світовий досвід та технології переробки військової техніки на металобрухт, повідомила асоціація.
- Якщо на приватній території перебуває справна військова техніка, це – військовий трофей. Непридатна до використання техніка – це металобрухт, який фізособа може здати та отримати гроші, цитує асоціація голову правління брухтопереробного підприємства «Інтерпайп Втормет» Валентина Макаренка.
- Керівник брухтопереробного підприємства констатував, що до війни в Україні спостерігався дефіцит металобрухту. Вартість металобрухту в Україні до війни становила 9 000 грн/тонна, нагадав він.
Цитата
«Ми з ним упораємося, ми його переробимо! Це потрібний нам продукт», – сказав Макаренко.
Контекст
В Україні діють Українська асоціація вторинних металів (УАВтормет), Українська асоціація експортерів металобрухту (УАЕМ) та Українська асоціація вторинних металів та ресурсів (УАВторметресурс).
За даними Генштаба, на 17 березня, втрати військової техніки противника орієнтовно склали: танків ‒ 444 одиниці, бойових броньованих машин ‒ 1435, артилерійських систем – 201, реактивних систем залпового вогню – 72, засобів ППО – 43, літаків – 86, гелікоптерів – 108, автомобільної техніки – 864 одиниці, кораблів/катерів – 3, цистерн з ПММ – 60, БПЛА оперативно-тактичного рівня – 11, спецтехніки – 10 одиниць.
Дані уточнюються. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.