Категорія
Новини
Дата

Депутати, банкіри, мільярдери: Японія ввела санкції ще проти 17 росіян

Японія запроваджує санкції та заморожує активи 17 росіян, пише Reuters із посиланням на Мінфін Японії

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • У новому санкційному списку Японії – 11 депутатів російської Думи, пʼятеро членів сімʼї банкіра Юрія Ковальчука, а також мільярдер Віктор Вексельберг.
  • Усього з початку війни Японія наклала санкцій на 61 росіянина.
  • На початку березня Японія запровадила санкції проти президент РФ Володимира Путіна, глави МЗС Сергія Лаврова, заступник голови Ради безпеки Дмитра Медведєва та інших високопосадовців.
  • У вівторок, 15 березня, США також ввели додаткові санкції проти 11 осіб з оборонної сфери Росії, зокрема заступників міністра оборони Олексія Криворучко та Тимура Іванова та генерального директора «Рособоронекспорту» Олександра Міхєєва.

Контекст

Засуджуючи війну в Україні, санкції проти РФ вводить увесь світ. Російські олігархи навчилися їх оминати завдяки юристам, розпливчастим нормам та «тихим гаваням».

Для багатьох російських олігархів санкції – звична річ. З моменту російської анексії Криму 2014-го 20 мільярдерів потрапили під санкції ЄС, США, Великої Британії, Швейцарії та Канади. Проти девʼятьох запровадили санкції після вторгнення в Україну 24 лютого.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні