Категорія
Новини
Дата

Ілон Маск увійшов до ради директорів Twitter

Американський мільярдер, голова Tesla та SpaceX Ілон Маск увійшов до ради директорів компанії Twitter, повідомив гендиректор компанії Параг Агравал.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про те, як Київстар та Vodafone постраждали від війни

Ключові факти

  • Ілон Маск увійшов до ради директорів Twitter, повідомив гендиректор компанії і додав, що він принесе «велику користь правлінню».
  • Термін повноважень Маска як одного з членів ради директорів спливає у 2024 році з можливістю продовження, сказано у повідомленні Twitter на сайті Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

Контекст

Ілон Маск 14 березня придбав 9,2% акцій соцмережі Twitter. Мільярдер став одним із найбільших зовнішніх акціонерів Twitter. Йому тепер належить близько 73,4 млн акцій соцмережі.

Наприкінці березня Маск у відповідь на запитання одного з користувачів зізнався, що хоче створити свою соцмережу. Тоді ж він запустив опитування щодо того, чи вважають його підписники, що Twitter суворо дотримується принципів свободи слова. Понад 70% відповіли, що ні. «Що потрібно зробити?» – запитав він після цього.

Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні