Одного з найбільших виробників медичних товарів у США Medline купує консорціум інвестфондів за $34 млрд. Це стало найбільшим придбанням у цьому році, пише Financial Times.
Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.
Ключові факти
- Також угода з Medline є однією з найдорожчих за участю приватного капіталу з 2007 року. Тоді група інвесторів купила американську енергетичну групу TXU Corporation за $44 млрд.
- Більшу частину інвестицій в Medline здійснили три приватні інвестиційні компанії – Blackstone, Carlyle і Hellman&Friedman. Також у рамках угоди в Medline інвестує Сінгапурська інвестиційна корпорація (GIC).
- Очікується, що угоду буде закрито в другій половині цього року, пише Reuters.
- При цьому сімʼя засновників Medline на чолі з гендиректором Чарльзом Міллсом залишиться найбільшим акціонером компанії. Також не планується зміна керівництва.
- Компанія заявила, що використовує нові інвестиції для прискорення міжнародної експансії і зміцнення свого глобального ланцюжка поставок, пише ABCNews.
Довідка
Medline засновано в 1966 році Джеймсом і Джоном Міллсами. Нині сімейним підприємством керує син Джеймса Міллса Чарлі, який займає пост гендиректора компанії з 1997 року. Компанія Medline є одним з найбільших приватних виробників і дистрибʼюторів медичного приладдя, таких як хірургічне обладнання, рукавички і лабораторні пристрої, що використовуються в лікарнях у всьому світі. За даними компанії, 2020 року виручка Medline склала $17,5 млрд.
Контекст
Подібні придбання були популярні до фінансової кризи 2008 року, оскільки дозволяли групам прямих інвестицій брати участь у більш великих угодах. Останнім часом такі угоди знову набирають популярність, відзначає Financial Times.
Загалом, продаж Medline може стати ознакою того, що приватні інвестиційні компанії повернулися до великих придбань, пише MarketWatch. За даними постачальника даних Preqin, зараз компанії мають понад $1,6 трлн невитрачених коштів.
26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.