Категорія
Новини
Дата

Leroy Merlin не планує виходити з РФ. Компанія хоче заміщати підсанкційні товари

Мережа магазинів для ремонту Leroy Merlin, який входить до французької групи Adeo, не буде зупиняти діяльність в Росії, пише Інтерфакс. Ритейлер може підвищити ціни при наявності обґрунтувань, але хоче далі надавати сервіс покупцям.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Компанія не буде штрафувати працівників у Росії за недопоставки.
  • Leroy Merlin хоче далі надавати потрібний рівень сервісу і гарантувати наявність товарів для клієнтів, повідомила компанія у своєму прессрелізі.
  • Компанія гарантує розгляд запитів на зміну закупівельних цін у коротші терміни від трьох до пʼяти днів. Але попередив, що не буде приймати необґрунтоване підвищення.
  • Компанія хоче створити штаб з імпортозаміщення і активізувала пошук нового асортименту.

Контекст

Leroy Merlin відкритий до збільшення поставок і розширенню асортименту після виходу декількох гравців з російського ринку.

Раніше шведський торговельний гігант ІКЕА зупинив роботу в Росії та припиняє операції з РФ та Білоруссю через війну проти України. Через закриття мережі росіяни вишукувалися в черги, аби купити товар до закриття. Фонд материнської компанії Ingka оголосив про негайну пожертву €20 млн вимушеним переселенцям внаслідок війни в Україні.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні