Засновник і СЕО компанії Luminar, мільярдер Остін Рассел /Michael Prince for Forbes
Категорія
Новини
Дата

Медіакомпанію Forbes придбав 28-річний мільярдер Остін Рассел. Оцінка – $800 млн

Засновник і СЕО компанії Luminar, мільярдер Остін Рассел Фото Michael Prince for Forbes

Засновник і СЕО компанії Luminar, мільярдер Остін Рассел і гонконгська компанія Integrated Whale Media Investments (IWM) оголосили, що уклали остаточну угоду щодо придбання контрольного пакету акцій Forbes Global Media Holdings

Ключові факти

  • За результатами угоди Forbes Global Media Holdings оцінили в $800 млн. Рассел матиме 82% акцій компанії, включаючи частину, яка належала родині Форбс.
  • Гонконзька компанія Integrated Whale Media Investments (IWM), яка володіла 95% акцій Forbes з 2014 року залишиться міноритарним акціонером.
  • Остін Рассел заявив, що не буде залучений до редакційної політики видання. Але Forbes створить нову раду директорів до складу якої увійдуть експерти з медіа, технологій та штучного інтелекту. IWM також збереже одне місце в раді директорів. 
  • Стів Форбс, голова і головний редактор Forbes Media, продовжить працювати в компанії.
  • Рассел раніше був на обкладниці Forbes як наймолодший мільярдер, який заробив сам, а також у списку Forbes 30 до 30.

Контекст

Остін Рассел заснував Luminar Technologies у 2012 році у 17 років. У підлітковому віці працював над різними проектами в галузі фотоніки та оптоелектроніки, розробляючи новий вид лідара для забезпечення безпечних допоміжних та автономних можливостей на автомобілях, вантажівках і робо-таксі, з понад 100 видані патенти. Зараз Расселу 28 років, і він є наймолодшим у світі мільярдером, який зробив сам. Рассел також був стипендіатом Thiel Fellowship, MIT Tech Review Innovators Under 35 і учасник Forbes 30 до 30. 

Luminar розробив перший лідарі програмну технологію, здатну забезпечувати живлення серійних автономних транспортних засобів. У компанії зпонад 50 комерційних партнерів, включаючи більшість найбільших світових автовиробників.

Згідно списку мільярдерів від Forbes Остін Рассел має статки в $1,6 млрд.

Бренд Forbesохоплює понад 140 мільйонів людей у ​​всьому світі, має 48 локальних ліцензій у 82 країнах. Платформа Forbes є прибутковою та розвивається завдяки багатьом сферам діяльності, окрім публікацій, які варіюються від нерухомості до фінансових послуг. 

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні