Категорія
Новини
Дата

Мер Мелітополя Федоров звільнений з російського полону

Міського голову Мелітополя Запорізької області Івана Федорова звільнили з російського полону. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • На 19:00 середи, звільнений з полону Федоров проводив розмову з президентом Володимиром Зеленським, повідомив Єрмак.
  • Заступник голови ОП Кирило Тимошенко також підтвердив, що «спецоперація» зі звільнення Федорова з російського полону завершилася і він зараз знаходиться у безпеці.

Контекст

Окупанти викрали мера Мелітополя Федорова 11 березня. Група окупантів із 10 осіб викрала мера міста , який відмовився від співпраці з ворогом. Вороги затримали його в міському кризовому центрі, де він займався питаннями життєзабезпечення міста.

14 березня військова адміністрація Запорізької області повідомила, що Федорова вивезли до окупованого Луганська. Влада запевнила, що українські правоохоронці вживають заходи щодо негайного звільнення Федорова з полону.

Російські військові продовжують контролювати Мелітополь по периметру. Місцеві мешканці регулярно виходять на мирні протести проти окупантів. Російські військові намагаються залякати місцевих жителів, аби ті не виходили на мітинги. Військовослужбовці збройних сил РФ захопили міську телевежу та міські вежі радіозвʼязку Мелітополя.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні