Не знижувати градус. Як Nemiroff вдалося стати брендом №1 за швидкістю темпів зростання під час кризи
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Не знижувати градус. Як Nemiroff вдалося стати брендом №1 за швидкістю темпів зростання під час кризи

Пандемія COVID-19 боляче вдарила майже по всіх галузях промисловості у світі. Більшість з них досі оговтуються від цього удару, найбільше дісталося індустрії розваг, а заразом – і ринку алкогольних напоїв.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

2020 року загальний обсяг спиртних напоїв зменшився на 6,2% унаслідок повального закриття барів та ресторанів по всьому світу, тому через понесені збитки навіть лідери алкогольної галузі знизили темпи зростання, а деякі взагалі показали негативну динаміку. 

Випробування новою кризою дало шанс брендам з історією продемонструвати гнучкість і силу характеру. Серед таких – Nemiroff, який визнали найшвидшим за темпами зростання міжнародним брендом у світі серед усіх міцних напоїв. Український бренд очолив рейтинг 100 міжнародних компаній за швидкістю зростання у 2020 році, який щороку готує авторитетна галузева компанія The International Wine and Spirits Research (IWSR).

Не знижувати градус. Як Nemiroff вдалося стати брендом №1 за швидкістю темпів зростання під час кризи /Фото 1

«Історія у півтора століття, високі вимоги до якості, постійне вдосконалення виробництва та пошук нових смаків дозволяють нам не лише тримати марку серед міжнародних лідерів, а й випереджати їх у складні часи глобального занепаду. Зростання показників Nemiroff на близько 20% у 2020 році – показовий доказ міцних позицій бренда та прихильності до нього споживачів п’яти континентів», – зазначає Юрій Сорочинський, генеральний директор Nemiroff. Він пояснює підвищення продажів здатністю компанії швидко адаптуватися, виходячи на нові ринки, а також сильними маркетинговими ініціативами та новими сміливими продуктами. Підсилює авторитет і міцність Nemiroff стратегічне партнерство з Coca-Cola HBC щодо дистрибуції, яке прогнозує підкорення нових ринків і досягнення нових висот.

Не знижувати градус. Як Nemiroff вдалося стати брендом №1 за швидкістю темпів зростання під час кризи /Фото 2

Юрій Сорочинський, генеральний директор Nemiroff

Лідерство у рейтингу IWSR – не єдине досягнення Nemiroff. Цілісний підхід до бізнесу дозволив компанії стати горілчаним брендом №1 у світі, за версією The Spirits Business, отримавши статус Vodka Brand Champion 2021.

Найближчими конкурентами Nemiroff у рейтингу стала горілка Titoʼs Handmade з показниками зростання 15,1% та віскі Fireball Cinnamon з 13,1%. Прикметно, що до топ-100 IWSR увійшли також такі авторитетні бренди, як Pernod Ricard, Jack Daniel’s, Camparі та Bacardi.

Згідно зі статистикою IWSR Drinks, загальний світовий ринок міцних напоїв у 2020 році зменшився на 169,9 млн 9-літрових ящиків. Такий спад пояснюють екстремальним тиском, якого зазнала галузь під час пандемії, скороченням виробництва багатьох підприємств, закриттям більшості закладів торгівлі, а також обмеженням подорожей. 

Не знижувати градус. Як Nemiroff вдалося стати брендом №1 за швидкістю темпів зростання під час кризи /Фото 3

До пандемії світовий ринок міцних напоїв упевнено рухався вгору, не опускаючись нижче позначки 32,7% у 2016 році. Однак через економічну нестабільність і зниження купівельної спроможності споживачів порівняно з 2018 роком показники впали з 41,3% до 41% у 2020 році, що свідчить про негативне зрушення навіть цілком стійких результатів.

Гідно зустріти виклики пандемії Nemiroff дозволили гнучкість, швидка реакція на повсякчасні зміни й оптимізм. Навіть під час локдауну, попри фізичні й економічні обмеження, компанія вийшла на десятки нових ринків і продовжила створювати нову культуру споживання міцного алкоголю й змінювати ставлення споживачів до нього. 

Не знижувати градус. Як Nemiroff вдалося стати брендом №1 за швидкістю темпів зростання під час кризи /Фото 4

До рейтингу IWSR увійшло 16 горілчаних брендів. Складаючи серйозну конкуренцію іншим міцним напоям, у 2020 році на перші позиції вийшла горілка преміумкласу, попит на яку зростає як на сталих, так і на нових ринках. Новий тренд галузі – ароматизовані (смакові) горілки, які набувають популярності серед споживачів завдяки унікальним смакам, натуральності складових і багаторічним традиціям.

Підтвердженням цього є те, наскільки прихильно зустріли на всіх континентах нову смакову лінійку Nemiroff The Inked Collection. 

Не знижувати градус. Як Nemiroff вдалося стати брендом №1 за швидкістю темпів зростання під час кризи /Фото 5

Час штучних ароматизаторів зі смаком жувальної гумки – в минулому, споживачі приділяють неабияку увагу складникам і процесу виробництва. Ще кілька століть тому цей підхід почав практикувати й Nemiroff. Уже тоді на дистилерії активно використовували натуральні фрукти, ягоди, мед, трави та спеції для виробництва своєї горілки. 

Наприклад, під час виготовлення Nemiroff De Luxe використовується ароматний липовий цвіт. А фішкою Nemiroff De Luxe Honey Pepper – візитної картки бренда – є справжній перець чилі. Крафтовості виробництву додає те, що трави для настоянок збираються вручну для ретельнішого контролю якості. Окремо слід виділити Nemiroff Bold Orange з лінійки The Inked Collection, яка пом’якшується в дубових бочках для створення оригінальної текстури й аромату.

Не знижувати градус. Як Nemiroff вдалося стати брендом №1 за швидкістю темпів зростання під час кризи /Фото 6

Через уже згадане закриття закладів під час локдауну послабшали позиції навіть барної класики – пива та вина. Натомість єдиним сектором, де спостерігалось зростання у 2020 році, стали готові до споживання алкогольні напої, адже вони краще підходять для замовлення із собою.

Дослідивши тенденції останнього року в 160 країнах, IWSR зазначають, що загалом люди зменшили споживання алкоголю на 6,2% унаслідок закриття барів та ресторанів. Але виробникам спиртних напоїв не варто непокоїтися: за прогнозами IWSR, до кінця 2021 року світова індустрія алкоголю зросте на 2,9%. Така позитивна динаміка відбувається завдяки швидкій реакції власників брендів на конʼюнктуру ринку, активному використанню інструментів e-commerce, а також набуттю популярності споживання алкоголю преміального сегмента вдома.

Не знижувати градус. Як Nemiroff вдалося стати брендом №1 за швидкістю темпів зростання під час кризи /Фото 7

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні