Категорія
Новини
Дата

«Партнери нас підтримують. Але нас із собою в Альянс брати не готові», – Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні розповів про спілкування із 27 лідерами Європи.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

  • Володимир Зеленський 24 лютого поспілкувався із 27 лідерами Європи. Всі вони заявили про підтримку України. Проте ніхто не дав гарантій щодо вступу країни в НАТО.
  • Президент зазначив, що потрібно розмовляти про закінчення вторгнення та зупинення вогню. «Але зараз доля країни повністю залежить від нашої армії, наших сил безпеки, усіх наших захисників. І нашого народу, вашої мудрості», – йдется у зверненні Володимира Зеленського.

Ключова цитата

Я запитав у двадцяти семи лідерів Європи, чи бути Україні в НАТО. Прямо запитав. Всі вони бояться. А ми не боїмося. Не боїмося говорити з Росією. Не боїмося говорити про гарантії безпеки для нашої держави. Не боїмося говорити про нейтральний статус. Але які у нас будуть гарантії безпеки? Та які країни їх дадуть?

Володимир Зеленський
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні