Категорія
Новини
Дата

«Партнери нас підтримують. Але нас із собою в Альянс брати не готові», – Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні розповів про спілкування із 27 лідерами Європи.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

  • Володимир Зеленський 24 лютого поспілкувався із 27 лідерами Європи. Всі вони заявили про підтримку України. Проте ніхто не дав гарантій щодо вступу країни в НАТО.
  • Президент зазначив, що потрібно розмовляти про закінчення вторгнення та зупинення вогню. «Але зараз доля країни повністю залежить від нашої армії, наших сил безпеки, усіх наших захисників. І нашого народу, вашої мудрості», – йдется у зверненні Володимира Зеленського.

Ключова цитата

Я запитав у двадцяти семи лідерів Європи, чи бути Україні в НАТО. Прямо запитав. Всі вони бояться. А ми не боїмося. Не боїмося говорити з Росією. Не боїмося говорити про гарантії безпеки для нашої держави. Не боїмося говорити про нейтральний статус. Але які у нас будуть гарантії безпеки? Та які країни їх дадуть?

Володимир Зеленський

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні