Категорія
Новини
Дата

Пиво Carlsberg більше не їде в Росію. Компанія призупиняє поставки

Данська пивоварна компанія Carlsberg припинить нові інвестиції в РФ, а також призупинить експорт пива та інших напоїв до країни через її вторгнення в Україну. Про це пише Reuters.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Основні факти:

  • «Carlsberg Group вирішила негайно припинити нові інвестиції в Росію, а також експорт з інших компаній Carlsberg Group до пивоварних заводів «Балтика» в Росії», – йдеться в заяві компанії.
  • «Ми будемо поважати всі санкції, які вводяться, і продовжуватимемо оцінювати ситуацію щодо нашого бізнесу в Росії», – додали в Carlsberg.
  • Carlsberg також засудила акти насильства в Україні.

Контекст:

«Балтика», що входить до Carlsberg Group, володіє вісьмома пивоварнями в Росії і налічує близько 8300 співробітників, йдеться на сайті компанії. Carlsberg, яка займає 31% ринку пива в Україні, також зупинила виробництво на трьох своїх пивоварнях в країні.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні