Категорія
Новини
Дата

Рада ЄС затвердила четвертий транш оборонної допомоги Україні на €500 млн

Рада Європейського Союзу затвердила четвертий транш військової допомоги Україні в розмірі €500 млн. Про це повідомила пресслужба Ради ЄС.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Обсяг обладнання, яке буде надано у рамках нового пакета підтримки, відповідає поточним пріоритетам, заявленим урядом України, повідомила пресслужба.
  • З нового траншу €490 млн передбачені на військову техніку, призначену для нанесення летальних ударів в оборонних цілях, а також €10 млн, призначені для покриття витрат на надання обладнання та предметів постачання, таких як засоби індивідуального захисту, аптечки першої допомоги та паливо.

Контекст

Попередні транші допомоги ЄС погодив 28 лютого, 23 березня та 13 квітня 2022 року. Таким чином загальна сума допомоги складає €2 млрд. Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель раніше повідомляв, що четвертий транш військової допомоги Україні піде на важке озброєння. 

Сенат США підтримав надання допомоги Україні в розмірі $40,1 млрд. Нове фінансування передбачає $24 млрд на оборону.

Країни Великої сімки домовилися виділити Україні $19,8 млрд на допомогу Україні в оплаті рахунків у найближчі місяці.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні