Категорія
Новини
Дата

Росія та Білорусь перебувають на «грані дефолту» за мільярдними боргами – Світовий банк

Росія та Білорусь близькі до дефолту з огляду на масштабні санкції, введені проти їхньої економіки Сполученими Штатами та їхніми союзниками у звʼязку з війною в Україні, повідомила Reuters головний економіст Світового банку Кармен Рейнхарт.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти:

  • Росії загрожує дефолт за зовнішніми облігаціями на суму $40 млрд, оскільки безліч санкцій та контрзаходів з боку Москви значною мірою відрізали країну від світових фінансових ринків.
  • Близько половини суверенних облігацій Росії належать іноземним інвесторам, і 16 березня Москва має виплатити $107 млн у вигляді купонних виплат за двома облігаціями.
  • Російські корпорації мають непогашені міжнародні облігації на суму трохи меншу за $100 млрд.

Контекст:

Рейтингові агентства синхронно знизили довгострокові суверенні рейтинги Росії у валюті до рівня нижче інвестиційного, тобто «сміттєвого», з негативним прогнозом: S&P – з BB+ до CCC- (4 березня), Moodyʼs – з Ваа3 до B3 (3 березня), Fitch – з ВВВ до В (3 березня). Morgan Stanley прогнозує Росії дефолт у квітні.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні