Категорія
Новини
Дата

Росіяни почали вивозити крадене зерно з Мелітополя потягами — мер

Російські окупаційні війська почали вивозити зерно із Мелітополя потягами. Це є свідченням того, що вони мають намір якнайшвидше залишити окуповане місто. Про це мер Мелітополя Іван Федоров заявив в ефірі національного телемарафону, пише «Радіо Свобода».

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Два дні тому вони розпочали вивозити наше зерно залізницею. Так вони роблять це швидше і чітко зрозуміло, що вони довго не планують залишатися на території нашого міста, тому що хочуть вкрасти все якнайшвидше та піти», — сказав Федоров.
  • Напередодні мер Мелітополя заявив, що російські війська відійшли з «майже всіх блокпостів» Мелітопольського району та висловив переконання, що «в найближчі тижні чи місяці Мелітополь буде деокупований».

Контекст

Російські пропагандистські ЗМІ із посиланням на призначеного окупантами так званого голову військово-цивільної адміністрації Запорізької області колаборанта Євгена Балицького повідомили, що з тимчасово окупованої російським військовим частини Запорізької області до Криму відправили перший товарний потяг із краденим в України зерном.

Російські війська вкрали кілька сотень тисяч тонн зерна на окупованих ними територіях України, заявляв заступник міністра сільського господарства Тарас Висоцький. За його словами, переважну більшість з 1,5 млн т зерна, яке зберігається на окупованій території, також може бути вкрадено. 

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні