Категорія
Новини
Дата

Російська армія знищила склад МХП з продуктами на 230 млн грн

«Миронівський хлібопродукт» втратив орієнтовно 230 млн грн через обстріл складу заморожених харчових продуктів компанії. Співробітники складу не постраждали, повідомив МХП на сторінці у Facebook.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Це найбільший склад України для зберігання замороженої продукції. «Крім МХП, ним також користувалися великі торгівельні мережі», – написала компанія.
  • Обстріл відбувся у селі Квітневе на околиці Броварів, о 3:50 12 березня. Він спричинив пожежу на складі.
  • За інформацією МХП, російські війська зруйнували також інші склади продуктів харчування навколо Києва. Точної кількості компанія не назвала.

Контекст

«Миронівський хлібопродукт» (МХП) займає 8 місце у рейтингу «100 найбільших приватних компаній України» за 2021 рік, який склав Forbes. Компанія закінчила 2020 рік із збитком 3,5 млрд грн. У 2020‑му птахівництво принесло компанії 68% доходу.

Власник – Юрій Косюк, загальна кількість працівників – 30 000 людей.

Торгові марки МХП – «Наша Ряба», «Легко», «Бащинський».

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні