Категорія
Новини
Дата

Російські війська здійснюють підриви біля Запорізької АЕС – Енергоатом

Російські війська підірвали боєприпаси біля учбово-тренувального центру та енергоблоку №1 Запорізької АЕС, повідомив «Енергоатом».

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Росіяни підірвали частину боєприпасів на майданчику Запорізької АЕС, повідомив «Енергоатом».
  • Боєприпаси підривали біля руїн учбово-тренувального центру та енергоблоку №1.
  • Персонал залишав робочі місця під час вибухів.
  • За інформацією «Енергоатому», російські війська планують далі здійснювати підриви на АЕС.

Контекст

Раніше гендиректор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі заявив про намір поїхати до Києва, щоб вирішити проблему втрати контролю над станцією. МАГАТЕ хотіло також ініціювати перемовини між Україною та Росією через захоплення російськими військами Чорнобильської та Запорізької атомних електростанцій. Але Україна відкинула ідею проводити перемовини з МАГАТЕ та російським регулятором щодо українських АЕС, оскільки так росіяни намагаються закріпитися на українських ядерних об’єктах, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні