Категорія
Новини
Дата

Російські військові атакували кордон України у межах пʼяти областей та Криму

Близько 5.00 державний кордон України на ділянці з Російською Федерацією та республікою Білорусь атакували російські військові, що підтримуються Білоруссю. Повідомляє Державна прикордонна служба

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Атаки на прикордонні підрозділи відбуваються в межах Луганської, Сумської, Харківської, Чернігівської та Житомирської областей та з окупованого Криму.
  • Також фіксується робота диверсійно-розвідувальних груп противника.
  • В залежності від ситуацій прикордонники разом зі Збройними Силами України та Національною гвардією України ведуть вогонь по ворогу.
  • Щодо поранень серед охоронців кордону інформація уточнюється.

Контекст

Президент Росії Володимир Путін виступив о 5 ранку 24 лютого з екстреним зверненням та заявив про початок «спеціальної військової операції» на Донбасі. Його промову транслював канал «Росія 24».

Путін заявив, що ухвалив це рішення після того, як самопроголошені «республіки» Донбасу звернулися до нього за допомогою.

В Україні ввели воєнний стан та закрили повітряний простір.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні