Категорія
Новини
Дата

S&P понизив рейтинги Білорусі. Агентство очікує дефолту країни через рік

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings знизило довгостроковий рейтинг в іноземній та національній валюті Білорусі з B до CCC, пише Reuters. Агентство очікує дефолту країни у найближчі 12 місяців через санкції та участь у війні Росії проти України.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • На думку агентства, санкції проти Білорусі посиляться у майбутньому.
  • Через санкції та війну з Україною, S&P очікує дефолту країни протягом майбутніх 12 місяців.
  • S&P присвоїло Білорусі Negative Watch. Це означає, що країна може втратити наявний кредитний рейтинг.

Контекст

Раніше S&P Global Ratings знизило довгостроковий кредитний рейтинг Російської Федерації в іноземній валюті до «CCC-» із «BB+», передає Інтерфакс-Україна.

Довгостроковий рейтинг Росії в національній валюті знижено до «CCC-» з «BBB-», короткостроковий рейтинг в іноземній валюті — до «C» з «B», у національній валюті — до «C» з «A3».

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило рейтинги десятків російських компаній, рейтинги підсанкційних банків відкликані.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні