Категорія
Новини
Дата

Shell виходить зі спільних із «Газпромом» підприємств, і перериває участь «Північному потоці — 2»

Shell plc оголосив про наміри вийти зі спільних із «Газпромом» підприємств, включаючи 27,5% СПГ-проекту «Сахалін-2», 50% у Salym Petroleum Development і СП із «Газпром нафтою» «Гидан енерджі»

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Загальна вартість частки Shell plc оцінюється близько $3 млрд. Компанія також має намір припинити участь у проекті газопроводу «Північний потік 2», у якому вона має 10% акцій на суму $1 млрд. Німеччина, яка мала подвоїти імпорт російського газу трубопроводом, зупинила проект після вторгнення Росії в Україну.

«Ми шоковані загибеллю людей в Україні через безглуздий акт військової агресії Росії, який загрожує європейській безпеці», — сказав виконавчий директор Shell Бен ван Берден. — Наше рішення про вихід — це те, що ми ухвалюємо з переконанням».

Це рішення Shell plc прийняла після обіцянки BP продати свою 20% акцій Роснефти.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні