Категорія
Новини
Дата

Міністр оборони РФ Шойгу просить заборонити фільми за участі Зеленського — The Insider

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу вимагає припинити в РФ покази фільмів за участю президента України Володимира Зеленського та проєкти продюсера Олександра Роднянського, який раніше закликав зупинити війну. Скріншот листа опублікувало видання The Insider.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Шойгу надіслав листа міністру культури Ользі Любомовій, щоб вона «доручила опрацювати» питання про виключення Зеленського і Роднянського із «культурного порядку денного» РФ.
  • Шойгу також зазначив, що «Міноборони Росії в рамках проведення спеціальної воєнної операції реалізуються заходи з формування позитивної суспільної думки громадян Російської Федерації у підтримку керівництва країни і дій Збройних сил Російської Федерації».
  • «Популяризація вказаних осіб в нинішніх умовах не сприяє виконанню рішень, прийнятих керівництвом країни та Міноборони», – написав Шойгу.
Міністр оборони РФ Шойгу просить заборонити фільми за участі Зеленського — The Insider /Фото 1

Скріншот листа

Контекст

Олександр Роднянський – російсько-український продюсер, виступив проти вторгнення Росії в Україну. Роднянський продюсував фільми «Сталінград», «Лефіафан», «9 рота», а також очолював телеканал СТС та заснував телеканал «1+1».

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні